Mediterrane salades Slagroom Yoghurt Naast Melkunie slagroomvla is er nu ook vanilleyoghurt met echte slagroom, wat de yoghurt een extra romige smaak geeft. ^3 Per liter 3,19 1,45). '"00 u, Speciaal voor volwassenen is er nu een chocolademelk in twee bijzondere smaken: praline en mokkaccino. U vindt de Friesche Vlag Chocolade- verwendrank in de koeling, 750 ml,/2,99 1,36). Nieuw van Johma: 6liviades, salades bereid met olijf- olie. Ze zijn geinspireerd op drie mediterrane streken: Sicilie, de Provence en Catalonie. De beenham-olijfsa- lade bevat gebraden beenham, olijf en knapperige groenten in een Siciliaanse dressing. De tonijn-tomaat- salade is een Provenpaalse salade met een melange van basilicum, zongedroogde tomaat en pesto. De garna- len-knoflooksalade is Catalaans, met garnalen in een saus van knoflook, olijfolie en kruiden. Per bakje van 175 gram 4,49 2,04). U vindt ze in de koelvitrine. Waren de olijfproducten van Remia al langer een succes, nu introduceert Remia ook een vloeibaar frituurvet waaraan olijfolie is toegevoegd. Frituurvet met olijfolie heeft een aan- tal voordelen: het is rijk aan onverzadigde vetzu- ren, het is gemakkelijk te doseren en het 'oude' fri tuurvet kan eenvoudig in de fles worden teruggego- ten. Twee liter 9,95 (€4,52). Goed nieuws voor liefhebbers van vis en pizza: er is een nieuwe variant op de gewone kibbeling, met de smaak van pizza. Het krokante deeglaagje om de vis bevat tomatenpuree, oregano en andere Italiaanse kruiden, wat een pizza-achtige smaak geeft. Per 100 gram 2,95 1,34). ot.iM* AllerHande 6-2001 19

Allerhande | 2001 | | pagina 19