Koopt u wel eens diepvriesproducten? Diepvriesgroenten zijn altijd handig* veel lekkerder' 'Doperwtjes uit de diepvries zijn 'Wij koken liever zelf Voora! Amerikaanse diepvriespizza's' Iedere vrijdag snacks uit de frituur' Merel Haak (25) en Raaf I1/7 jaar): 'Ik heb altijd bladerdeeg in mijn vrieskast. Daar maak ik appelbollen van, en groente- fiappen. Diepvriesgroenten zijn ook altijd handig om in huis te hebben, als een soort reserve. En ik zag laatst hartige taarten in de diepvries liggen. Die zagen er lekker uit.' Ellen Stutz 53 'Doperwtjes! ja hoor, altijd uit de diepvries. Dat is gewoon veel lekkerder dan uit een pot. En voor mijn man haal ik vaak goulashkroketten. En pizza's natuurlijk. Hoewel, pizza's val- len uiteindelijk bijna altijd tegen. Ze zijn vaak te zout.' Tania Verheij (24) en Alexander Hulshof 26): 'We kopen wel eens kant-en-klare maaltij- den. Cannelloni bijvoorbeeld, en hoe heet die vis met een sausje ook weer... viscuisme Maar alleen als we weinig tijd hebben, hoor, want we koken liever zelf. Datvinden we gewoon leuk, en het is meestal ook wat gezonder dan alles kant-en-klaar.' H. Venema (58): A 'Heel veel zelfs! Kip, vlees, pizza's, loempiaatjes. Vooral die Amerikaanse diepvriespizza's zijn heer- lijk. We doen het allemaal in de magnetron, want we houden niet van vet. En eerlijk gezegd vind ik de spinazie a la creme uit de diepvries lekkerder dan wanneer mijn vrouw het zelf maakt. Zij snijdt die spinazie altijd zo grof. Astrid Yorks (34): A 'Ik koop heel regelmatig diepvriesproducten, want wij eten iedere vrijdag snacks uit de frituur: frikan- dellen, kroketten, sateballetjes... Ik haal ook wel eens een pak partysnacks, dan heb je van alles wat. Croenten uit de diepvries vind ik met altijd handig, want je kunt het niet op een hoog vuur opwarmen. Het moet langzaam ontdooien.' AllerHande 6-2001 123

Allerhande | 2001 | | pagina 123