LEDEN doekjes Zachte zorg voor een mooie teint voor de huid Sporten in de De nieuwste beauty- en gezondheidsproducten bij Albert Heijn voor blond haar - 1 Als u regelmatig scrubt, wordt u mooier bruin. Dode huidcellen leggen een grauwsluier over de huid, waardoor die er dof en droog gaat uitzien. Hebt u een gezonde, ster- ke huid, scrub hem dan twee keer per week. Doe dit niet na een zonnebad, uw huid is dan veel te gevoelig. Scrub de huid pas de volgende ochtend, tijdens het douchen. Het is de nieuwste rage: reinigingsdoekjes voor het lichaam. Waren ze er ooit voor vieze handen en billen, nu zijn er ook doekjes om make-up te verwijderen en zelfs om oksels te verfris sen. Gemakkelijk voor op reis of op kan- toor of voor een opfrissertje tussendoor tijdens een warme dag. Bij Albert Heijn vindt u reinigingsdoekjes van diverse mer- ken, waaronder Nivea. Blond haar is het meest kwets- baarvan alle haarkleuren. Het bevat weinig pigment en heeft een fijne structuur. Bescherm blond haar daarom extra met een wekelijks haarmasker. Omdat blond haar gelig kan worden in de zon, vooral als het is geblondeerd, is het raadzaam producten te gebruiken met een UV-fiIter. De kleur kunt u verle- vendigen met een kleurverhelde- rende sham- poo met kamille. Voor buiten sporten is een waterproof zon- nebrandproduct aan te raden. Als er dan ook nog 'sport' op de verpakking staat, zit u helemaal goed. Zo'n product bevat geen olie, is water- en transpiratiebestendig en vaak ook nog zandbestendig. Wei moet u zich regelmatig opnieuw insmeren, want een onverwachte veeg over de huid en de bescherming is weg. Bij Albert Heijn zijn sportproducten te koop van diverse zonne- brandmerken. 's Avonds voor het slapengaan is het beste moment om te ontharen. Uw huid krijgt dan genoeg tijd om te herstellen. Trekt u meteen uw kleren weer aan, dan is de kans groot dat er rode plekjes en puk- keltjes ontstaan, doordat de stofoverde onthaarde huid schuurt. Behandel uw huid na afloop met een zachte bodymilk voor de gevoelige huid, zoals van Nivea. Teksc Monique Lindeboom fotografie Renee Frinking, Stone (hardloopster) styling Silena Boersma accessoires: scrubhandschoen (R), biz. 138 AllerHande 6-2001 119

Allerhande | 2001 | | pagina 119