Smullen van Soep is altijd iekker: als starter, als tussen- doortje of - goed gevuld - als complete maaltijd. Met de soepen van AH Huis- traiteur komt u altijd culinair voor de dag! Elke AH Huistraiteur-soep is bereid met verse ingre- dienten, die met zorg zijn gese- lecteerd. Neem bijvoorbeeld de nieuwe rode paprika-mascar- ponesoep. Hiervoor worden de beste kwaliteit paprika's en romige mascarpone gebruikt. Alle AH Huistraiteur-soepen smaken alsof ze thuis zijn gemaakt. Dit komt doordat de soepen volgens een uitgebalan- ceerd recept zijn gekookt. Dankzij de snelle koeling en het toepassen van strenge hygieneregels zijn geen conser- veermiddelen nodig. De AH Huistraiteur-soepen zijn ver- pakt in stazakjes van 400 ml, een ideale hoeveelheid als voorgerecht voor twee perso- nen of als hoofdmaaltijd voor een persoon. Het ruime assor tment van de AH Huistraiteur- soepen biedt u volop keuze, maar u kunt ook heel gemak- kelijk uw eigen draai aan een soep geven door er extra ingre- dienten aan toe te voegen. Wanneer u pasta, rijst of peul- vruchten aan de soep toevoegt, heeft u een extra gevulde maal- tijdsoep. De soepen zijn uitste- kend geschikt als voorgerecht bij een Iekker etentje thuis. Maak de soep dan echt af met een mooie garnering. Denk bij voorbeeld aan verse kruiden, geschaafde amandelen of blok- jes paprika. Ze geven de soep extra kleur en 'bite'. Erg Iekker bij de soep zijn sneetjes ciabatta met pesto of wat plakjes stok- brood met brie die u even onder de hete grill hebt gelegd. Ook voor vegetariers De Italiaanse tomatensoep met basilicum, de romige champig- nonsoep, de rode paprika-mas- carponesoep, de romige asperge- soep en de wortel-koriandersoep zijn allemaal geschikt voor vege tariers. 10? AllerHande 6-2001

Allerhande | 2001 | | pagina 102