Wat koopt u voor moederdag? Op de koffie bij Albert Heijn AllerHande bezoekt de koffiecorner van de Albert Heijn-winkel in Hoog Catherine in Utrecht. 'Een potje gezichtscreme' C. J. Boot (57): 'lets van Wedgwood, denk ik' 'Ik haal ingredienten om een lekker pastagerecht te maken' Reinier Tuasuun (34): 'Een ontbijtje voor op bed' Miriam (16) en Dorien (16): 'Badschuim, da's een goeie!' 'Aan ££n kant hoeft moederdag voor mij niet, aan de andere kant wilien de kinderen het graag en het is toch vaak een leuke dag. Ik ga altijd even naar mijn moeder met een bosje bloemen. Ze is 82 jaar en heeft alles al. Zelf ben ik altijd blij met een potje gezichtscreme.' Erika van der Heijden (36): 'Mijn eigen moeder is overleden, maar voor mijn schoonmoeder zou ik iets van Wedgwood kopen, want zij houdt van mooie dingen. Cewoon een kop en schotel hoor, wij doen nooit zo duur en uitgebreid. Anders wordt het ook zo commercieel.' 'Mijn moeder houdt wel van iets anders, alleen durft ze zelf nooit verder te gaan dan spaghetti met gehaktsaus. Dus voor moederdag zou ik alle ingre dienten voor een lekker pastagerecht kopen en dat bij haarthuis klaarmaken. Alle broers en zusjes pro- beren op die dag altijd even naar huis te komen. Dat is't leukste: al die drukte thuis.' 'Je kunt hier alles kopen voor een ontbijtje op bed: croissantjes, verse jus, lek- kere dingen op brood... Zelfs een bloemetje! Verder zouden we een doosje chocola voor haar meenemen, of een flesje wijn. En gewoon de hele dag een beetje lief zij n Richard van Derwurff (17): 'Moeilijk hoor, wat kun je nu bij Albert Heijn voor moederdag kopen? Sigaretten... want mijn moeder rookt. Maar dat is niet zo feestelijk. Het is wel altijd een leuke dag. Mijn vader en ik maken samen een lekker ontbijt, maken het gezellig in huis. O, ik weet al wat: badschuim, da's een goeie!' AllerHande 5-2001 99

Allerhande | 2001 | | pagina 99