Nieuw(s) pi Zo opent u een AH Spaarrekening Voor moeder Zonnige zomerpost Streekkeu ken reeks uitgebreid uit de Albert Heijn-winkel C(1 Bonus Het is u vast niet ontgaan dat u nu ook een spaarrekening kunt openen bij Albert Heijn. Voor het openen van zo'n rekening hebt u een AH Bonuskaart nodig. Zijn uwgegevens correct geregistreerd, dan kunt u snel en gemakkelijk een spaarrekening openen bij de AH Geldzakenzuil in uw Albert Heijn-winkel. U kunt dan meteen beginnen met sparen. Wanneer blijkt dat uw gegevens niet kloppen, kunt u zich inschrijven met het groene inschrijfformulier in de folder uit uw Albert Heijn-winkel. Ook kunt u zich inschrijven via www.ah.nl. Uw gegevens worden direct aan- gepast en binnen tien werkdagen ontvangt u schriftelijk bericht. centaurea dealbata AllerHande 5-2001 21 De trend op groengebied zijn tropische bloemen als anthurium en heliconia. Ze worden gebruikt in opvallende boeketjes in combinatie met fris groen. Speciaal voor moederdag heeft Albert Heijn boeket- ten in sprankelende kleuren waarvan alle moeders gaan stralen! nederland 80+40C nederland 80+40C nederland J 80+40C U kunt uw zomerpost een fleurig accent geven met de nieuwe zomerzegels, waarop bekende tuinontwerpen zijn afgebeeld. Met de aankoop van deze zegels steunt u het Nationaal Fonds Ouderen- hulp, want een derde van de opbrengst gaat naar dit goede doel. Tot eind augus- tus verkrijgbaar bij de servi- ce-balie van uw Albert Heijn voor f 7,20 per vel van zes zegels a 1,20. Het zesde deel in de populaire streekkeukenreeks van Albert Heijn gaat over de Turkse keu- ken. Turkije heeft veel bescha- vingen gekend en de lekkerste gerechten van alle volken die langskwamen, zijn ingelijfd in de Turkse keuken. In dit boek staan de streken Marmara, het Egei'sch gebied en Centraal- Anatolie centraal. Samen ge ven ze een gevarieerd beeld van de Turkse keuken, van heel exquise tot vrolijke, medi- terrane gerechten. Bulgursa- lade, yoghurt-komkommersoep en noten-bladerdeeggebak... stuk voor stuk makkelijk thuis te bereiden met ingredienten van Albert Heijn. Het boek bevat ruim zestig recepten, aangevuld met achtergrondinformatie overde keuken, toeristische informatie en een woordenlijst. De Streekkeukens van Europa, deel 6: Turkije, 104 bladzij- den, exclusief verkrijgbaar bij uw Albert Heijn-winkel voor 19,95.

Allerhande | 2001 | | pagina 21