Pure sensatie Exquise vissoepen Uit de Noorse wateren Mosselmaaltijd -* 4 -* -Q Coed nieuws voor de liefhebber van echte cbocolade: nu is er Cote d'Or Sensations in drie volwassen sma- ken: Intense, Noir Orange en Lait Praline Croquant. Intense bestaat uit 70 procent cacao, Noir Orange is een combinatie van pure chocolade en sinaasappel en Lait Praline Croquant heeft een krokante vulling. De tabletten kosten 2,99 per stuk. Een mooie aanvulling op het vis- assortiment van Albert Heijn zijn de twee nieuwe, exquise vissoepen van Astoria. Zowel de Franse vissoep met cognac als de kreeftensoep is bereid met een echte visfond en beide vormen een verrukkelijk voorgerecht voor vier of hoofdgerecht voor twee personen. Elke fles verse soep gaat vergezeld van een zakje knapperige croutons. Per halve liter f 7,49. Geen 'R' in de maand en toch verse mosselen? Dat kan, want Albert Heijn heeft een primeur. In Noorwegen wordt een uitstekende mosselsoort gekweekt, die juist in deze periode op z'n lekkerst is. De mosselen zijn lekker vlezig en iets romiger van smaak dan de Zeeuwse. Dagelijks vers uit Noorwegen, voor/ 13,95 per bak van 1,75 kilo. Voor mosselliefhebbers heeft Albert Heijn handige mosselmaaltijden van Zeeland's Roem die ook in de zomer verkrijgbaar zijn. U zet er in een kwartiertje een heerlijk gerecht mee op tafel. Verwarm de mosselen met saus en knapperige groenten in de oven (twaalf minuten) of de magnetron (drie minuten) en serveer er rijst bij. Verkrijgbaar in twee varianten: Oriental, met onder meer bamboe en kokos en een zoet-kruidige smaak, en Pikant, met een pittige saus op basis van tomaten. De prijs per bakje van 250 gram (waarvan 125 gram mosselen): 9,95. AllerHande 5 2001 19

Allerhande | 2001 | | pagina 19