Kant-en-klaar gevuld I Vrolijke noot Oranje via Zeeuwse delicatesse uit de Albert Heijn-winkel Oranje Via i Nieuw(s) Onder de naam 'Bordje Croen' brengt AH Huistraiteur een serie verse voedzame groene salades, die u zo op tafel kunt zetten. Bebalve sla zit er ook vlees of kip, aardappel, noedels of rijst in. Lekker en voedzaam dus! Ideaal als lunchgerecht voor een persoon of als voorgerecht voor twee. Het AH Huistraiteur Bordje Groen is er in drie variaties: oosterse kipsalade met sojadres- sing 4,99), salade Nipoise met honing- mosterddressing en risottosalade met pestodressing (beide f 5,99). 5.V1 r.Hs'ini Shatxcjhi Salsa-, Shanghai- en Cocktailnoten zijn de nieuw- ste borrelnootjes van het eigen merk van Albert Heijn die het goed doen bij een biertje of een glas fris. De AH Shanghai- en Cocktailnoten zijn ver- pakt per 150 en 300 gram, de AH Salsanoten per 300 gram. Per zakje van 150 gram 2,29, per zakje van 300 gram 3,79. Hij is er weer, deze 'koninklijke', romige via met de smaak van sinaasappel! Verkrijgbaar in de maanden april en mei, 2,89. V E 1! S E naasappd ntsinijK tEKKIR Kletskoek? Welnee! Want het is bijna zover. In de week van Koninginnedag verschijnt het allereerste nummer van Kletskoek, het jeugdblad van Albert Heijn. Een lek ker stoer 6n eigenwijs kijk-, doe- en leesblad voor kin- deren van 8 tot 12 jaar. Het eerste nummer van Kletskoek gaat onder andere over lekker griezelig eten, een pizzawedstrijd en moederdag. En natuurlijk staat dit leuke tijdschrift boordevol weetjes, puzzels en kwis- jes. Haal Kletskoek vanaf 1 mei meteen in uw Albert Heijn-winkel, dan weet u zeker dat uw zoon of dochter 'm niet hoeft te missen. Gekookte mosselen in saus die u zo op tafel kunt zetten doen het goed als snack of op stokbrood. Zeeland's Roem heeft er een echte traktatie van gemaakt. De bakjes mosselen zijn er in twee variaties: in een smeuige cocktailsaus of een rijke knoflooksaus 7,95 per bakje van 200 gram). 18 AllerHande 5 2001

Allerhande | 2001 | | pagina 18