Het cadeau-ontbijt m Pv. paasontbijt Maxi muffins Speel zelfvoor ontbijtservice en verras degene die u lief is met een 'cadeau-ontbijt'. Zet een dienblad vol lekkers voor de (slaapkamer)deur voor een feestelijke start. Dienblad of natuurlijke mand Champagne en vers sap Tea for a start... Verstopte eitjes Minibrood en minibeleg Een cadeautje met bosbessen en sinaasappel Serveer het verrassingsontbijt op een mooi groot dienblad of in een origi- nele mand, gevuld met raffia. Hierop of hierin stalt u de lekkere hapjes en drankjes mooi uit. Zet er een menu- kaartje bij met een omschrijving van alle verrassingen. En natuurlijk ser- vies, bestek en vrolijke paasservetjes. Wilt u echt uitpakken, dan geeft u een fles champagne en twee flutes bij dit ontbijt. Steek de fles in een speciaal voor dit doel bestemd koelelement, dan blijft de cham pagne lekker koel. Ook lekker fris om mee te beginnen is een glaasje vers sap. Albert Heijn heeft een uit- gebreid assortment kleine flesjes (inhoud A liter, AH Huistraiteur) met versgeperst sap. Een flinke thermoskan met kokend water en een assortiment met ver- schillende luxe theesoorten in kleine zakjes (2 g) mag niet ontbreken. Vooral Earl Grey, Darjeeling en kaneelthee zijn geschikt voor zo'n eerste kopje. Voor de koffieliefheb- ber legt u er eenpersoonszakjes met verschillende smaken koffie bij. Maak ook van de gekookte eitjes een verrassing en verpak ze per stuk in een driedubbele laag bakpapier. Vouw het papier boven de eitjes omhoog en bind het bij elkaar met gekleurd touw of raffia. Zo zijn de eitjes verstopt, beschermd tegen breken en ze blijven lekker warm! Kook de eieren niet te lang (6 a 7 minuten is voldoende), tijdens het vervoer garen de eieren nog na. Denk voor dit verrassingsontbijt aan afbakpartybroodjes en minipaasstol- letjes, want metveel kleine broodjes wordt de keus groter en het moment van genieten langer. Daarbij passen natuurlijk heel goed minipotjes jam, minipakjes hagelslag en minipakjes boter. En kleine verpakte kaasjes. AIlerHande 4-2001 39

Allerhande | 2001 | | pagina 39