Een ontbijtbuffet met de lekkerste hapjes «t paasontbijt Mmitrifles re^Hlnengd fruit en yoghurtroom Tomatentaartjes met kwartelei 0*^ J' Pasen is het feest om met familie en vrienden iets leuks te ondernemen: eieren zoeken, een lange wandeling maken. Begin de dag eerst met dit uitgebreide ontbijtbuffet. Paasbroodfiguurtjes Paastakken op tafel Voor de kinderen Frisse fruitdrank 55- Een waardige afsluiter Feestelijke taartjes met heerlijke kruidige smaken g Maak samen met de kinderen kleine paasfiguurtjes van paasbrood. Steek met behulp van vormpjes of snijd met een mesje kleine paasfiguurtjes, zoals paashaasjes, eitjes of kuikentjes uit sneetjes paasbrood. Bestrooi de figuurtjes royaal met poedersuiker en leg ze op een schaal. Als al het eten op een buffettafel staat, kan de tafel zelf uitgebreid worden versierd. Kies voor natuur- lijke materialen. Leg in het midden net uitgelopen bloesemtakken losjes op tafel. En hangereventueel kleine eitjes in, in de kleur van de bloesem. Of leg er voor ieder een klein cadeau- tje tussen. Versier de borden met een dubbelgevouwen servet en daarop een of twee narcissen. Zo'n paasbuffet wordt extra span- nend voor de kinderen met een aan- tal verschillende 'cereals' in mooie schaaltjes. Bijvoorbeeld cornflakes, chocopops, smacks en krokante muesli. Zet er een kan met melk of yoghurt naast. De cereals zijn ook heerlijk met romige Griekse yoghurt en honing. Meng vers ananas-meloen-mangosap (AH Huistraiteur) in een glazen karaf met kleine blokjes komkommer en mango en fijngesneden munt. Heer lijk als fris begin van de feestdag. AllerHande 4-2001 37

Allerhande | 2001 | | pagina 37