Genieten van een champagne-ontbijt paasontbijt Bagels met gerookt en mierikswortel Pita sandwiches met pastrami en gemarineerde komkommer Boter- bolletjes Champagnebowl Frisse zuivelshake Luikse wafels met room Chique eieren Pluk de dag met een bruisende champagne en geniet met voile teugen van dit luxe verwenontbijt. Een glas verfris- sende champagne is ideaal om de dag mee te beginnen. Een klassiek ontbijtgerecht uit Amerika Pittige broodjes Steek met een (in heet water gedompelde) bolle- tjeslepel bolletjes uit koude boter. Rol de bolletjes boter door kardemomfruit (gemalen kardemom) of kaneelpoeder en ser- veerze bij warm paasbrood. Als u iets anders wilt dan een glas champagne, dan is deze frisse bowl met champagne een lekker alternatief. Schenk in een glazen (bowl)schaal 1 fles champagne of een andere mous- serende wijn, zoals Vin Mousseux Chardonnay Brut, over 1 bakje citrus- fruitsalade (AH Huistraiteur). Garneer met blaadjes munt. Als tegenhanger voor de champagne: een heerlijk romige en luchtige zuivelshake. Mengvoor 2 personen in een blender of keukenmachine 1 banaan in plakjes met 1 A dl sanguinello (rood sinaasappelsap, Tropicana) en A liter vanilleyoghurt tot een schuimige shake. Schenk de shake in twee grote glazen. Pure luxe in een mum van tijd op tafel. Laat Luikse wafels onder een hete grill snel knapperig warm wor- den en schenk er dan chocoladesaus uit een flesje over en spuit er slag- room (uit een spuitbus) op. Garneer met veel plakjes verse aardbei. Een echte chique uitstraling krijgt de paastafel door gekleurde eieren in een mooie transparante stof als tule of organza te wikkelen. Bind de stof aan de bovenkant dicht met een goud- of zilverkleurig lint en leg ze her en der verspreid op de tafel. AllerHande 4-2001 33

Allerhande | 2001 | | pagina 33