LEDEN LI J F Schoon genoeg No sweat! Poetsbeurt CD V De nieuwste beauty- en gezondheidsproducten bij Albert Heijn ELVIVE VIVE De beste manier om schoon ce worden, is nog steeds de eenvoudigste - met water en zeep. Zeep verwijdert vuil en vet op effectieve wijze, maar kan helaas ook natuur- lijke vetten van de huid afbreken. Transparante glycerinezeep zorgt ervoor dat de huid na het reinigen zacht blijft. Hij is zachter dan andere zepen, schuimt minder en is makkelijk af te spoelen. Bij Albert Heijn vindt u glycerinezeep van Palmolive Naturals. Aandacht voor lichaamsverzorging is allang niet meer alleen voorbehouden aan vrouwen, ook mannnen willen er tegenwoordig aan- trekkelijk en goed verzorgd uitzien. En dat begint natuurlijk met goed verzorgd haar. Twee haarproblemen waarmee mannen het meest hebben te kampen, zijn roos en haar- uitval. Albert Heijn verkoopt shampoos speciaal voor mannen: Nivea Haircare for men (voor normaal haar) en L'Oreal Elvive for men (anti-roos en haar-uitval- op preventie). KWMMU-mYTKT* Als uw ogen, door vermoeidheid bij- voorbeeld, wat opgezwollen zijn, wil het wel eens helpen om een theebadje te nemen. Zet een pot thee en gebruik de koude thee om uw ogen mee te deppen. Elke dag verliest u door transpiratie gemiddeld een liter vocht. Transpiratie zelf is geurloos, de geurtjes ontstaan pas als er bacterien bijkomen. Om transpiratiegeur tegen te gaan moet u uzelf in eerste instantie goed wassen. Deodorants en anti-transpirants helpen om bacterien te onder- drukken en onprettige geurtjes te maskeren. Albert Heijn heeft veel soorten deodorants in het assortiment. Nieuwzijn: Dove deodorant Fresh Blue roller en spray en Axe Phoenix Eau de Toilette Deodorant. Met AH Tandpasta worden tan- den en tandvlees goed verzorgd. AH Tandpasta Anti-tandsteen ver- mindert de vorming van tand- steen, AH Tandpasta Xylitol ver- mindert de kans op het ontstaan van gaatjes en AH Tandpasta Fluoride is er voor sterke tanden en een frisse adem. Van Oral B vindt u nu een tandenborstel voor een optimaal poetsresultaat: de Oral B Advantage Plus. De buiten- ste, schuingeplaatste borstelharen masseren en verzorgen het tand vlees en helpen bij het reinigen langs de tandvleesrand.

Allerhande | 2001 | | pagina 125