LEDEN E Mannenhuid a> cu De juiste luier voor elke baby onnestralen CD -V V De nieuwste beauty- en gezondheidsproducten bij Albert Heijn Lachen is ^6ZO D d De gemiddelde man is in zijn leven zo'n duizend uur bezig met scheren. Regelmatig scheren zorgt ervoor dat de huid zich ont- doet van dode huidcellen. Door te hard drukken kunnen er echter ook huidlaagjes worden verwijderd, dus gaat u niet te vaak over dezelfde plek. Spoel uw gezicht na met warm water en dep het voorzichtig droog met een handdoek. Albert Heijn heeft naast scheerschuim diver se huidverzorgingsproducten voor na het scheren in het assortiment (Nivea, Sanex en Gilette). Wist u dat sneeuw meer zonnestra- len reflecteert dan zand? Bescherm uw huid tijdens de wintersport met een goed zonnebrandproduct. Ook uw lippen hebben extra aandacht nodig. Erzijn diverse lippenbescher- mingsproducten met een UV-filter. Met de nieuwe, warme maaltijdvervangers kunt u gewoon meedoen aan de warme maaltijd en tegelijk afvallen. De hartige Modifast Slankfit Noodelszijn er in twee smaken: Beef en Chicken. Ze bevatten 228 kilocalorieen en kosten 4,49 per stuk. Ook WeightCare intro- duceert warme maaltij- den. Een WeightCare warme maaltijd bevat slechts 290 kilocalo rieen. Voor de variatie zijn er twee pastamaal- tijden: met broccoli of tomatensaus. Ook zijn er twee maaltijdsoepen: een goed gevulde toma- tensoep en champig- non-hamsoep. In een verpakking vindt u twee maaltijden voor 6,95. J w Kinderen lachen gemiddeld zo'n vierhonderd keer per dag, volwassenen vijftien keer. Een glimlach spant het ondersteunende bindweefsel rond de mond aan, wat goed is voor de vorm van het gezicht. Een glimlach geeft tevens aan uw hersenen door dat u zich goed voelt, zodat u zich daarna nog beter gaat voelen. Geen baby is hetzelfde en daarom zijn er luiers in verschillende soorten en maten. Huggies geeft de soorten luiers niet meer aan in leeftijdscategorieen, maar in 'ontwikkelingsfasen'. Er is een verdeling gemaakt in Beginnings, voor zeer jonge baby's en - de volgende stap - Freedom, een extra droge luier om het tere babyhuidje te beschermen. Gaat uw baby krui- pen en lopen? Dan is Adventurers met een grot ere bewegingsvrijheid een geschikte luier. Pampers heeft voor heel jonge baby's die last hebben van rode billetjes 'New Baby' ont- wikkeld. Een uitermate absorberende luier, die het verschonen eenvoudiger maakt en ervoor zorgt dat baby's minder ongemak ondervinden van een vuile luier. AllerHande 3 2001 77

Allerhande | 2001 | | pagina 77