Sparen bij Albert Heijn is een goede manier om ongemerkt een leuk bedrag bij elkaar te krijgen goed bij ons past,' vindt Wouter. 'Ze hebben een 0^ '0 vergelijkbare manier van zakendoen. Ze staan dicht bij de klant en houden van een praktische aan- pak. Bovendien heeft AEGON Bank geen bank- kantoren. Daardoor zijn ze er helemaal op ingericht om alle zaken schriftelijk en per computer af te handelen. Dat gebeurt bij AH Geldzaken ook. Bij de kassa of de AH Geldzaken-zuil wordt alles afgehandeld: geld storten of opnemen, de spaarvorm aanpassen, dat gaat allemaal erg eenvoudig. Er komt geen baliemedewerker aan te pas. AEGON Bank heeft er verstand van hoe dat allemaal achter de schermen georganiseerd moet worden en Albert Heijn heeft verstand van wat mensen willen en makkelijk vinden. Zodoende vullen we elkaar perfect aan. Veel mensen vinden het leuk om thuis potjes aan te leggen waar ze hun statiegeld of het geld dat ze besparen met Bonus- kortingen, indoen. Als al die kleine beetjes samen een mooi bedrag vormen, doen ze er iets speciaals mee: een extraatje voor de kinderen of kleinkinderen, een avondje uit eten, noem maar op. Maar je kunt natuur- lijk ook grote bedragen sparen. AH Geld zaken biedt de mogelijkheid om deze manier van sparen heel makkelijk en met minimale inspanning te laten verlopen.' Ongemerkt Bij een AH Spaarrekening kunt u kiezen uit vijf verschillende spaarvormen. U kunt de Bonuskortingen op uw AH Spaarrekening laten zetten, net als de waarde van uw zegelboekjes of uw statiegeld. Daarnaast kunt u ervoor kiezen om het aankoop- bedrag met een vast percentage te verhogen of naar boven af te ronden en dat bedrag te laten bijschrijven. Bij het afrekenen her- kent de kassa de gekozen spaarvorm aan de hand van uw AH Bonuskaart, dus welke spaarvorm u ook kiest, de bijschrijving Met behulp van de pinautomaat kunt u geld bijschrijven op uw spaarrekening. wordt automatisch geregeld bij het afreke nen. Tussentijds kunt u altijd bij de AH Geldzaken-zuil de spaarvorm verande- ren. 'Sparen bij Albert Heijn is een leuke manier om ongemerkt een leuk bedrag bij elkaar te krijgen,' zegt Wouter. 'Als je wilt sparen hoef je na het scannen van de Bonuskaart alleen maar de groene 'ja'-toets op het display van de pinautomaat in te drukken. Wanneer het even niet uitkomt Drie manieren om een AH Spaarrekening hier uw Spaarrekenini U scant uw Bonuskaart bij de AH Geldzaken-zuil en volgt de instructies op Het scherm. U surft naar www.ah.nl, klikt op het icoon AH Geldzaken en vult het inschrijfformulier in. U krijgt de benodigde informatie per post thuisgestuurd. H U vult het inschrijfformu lier in uit de folder AH Spaarrekening (te vinden bij deAH Geldzaken-zuil). 60 AllerHande 3-2001

Allerhande | 2001 | | pagina 60