Wat koopt u het liefst bij Albert Heijn? Op de koffie bij Albert Heijn AllerHande bezoekt de koffiecorner van de Albert Heijn-winkel aan de Kinkerstraat in Amsterdam. 'Kaas koop ik nergens anders' 'De groente, vanwege de kwaliteit' Ihsan Nurtas (34): 'Ik ben gek op gebak' 'Ze hebben gelukkig veel oosterse producten' Sophie Deleze (30): 'Kattengrit van Euro Shopper' Marja Berbers (45): 'Wat ik beslist nooit ergens anders koop is kaas. Van die 20+-kaas van het huismerk. Die is licht, minder vet, maar heeft wel smaak. De meeste light-kaas smaakt naar plastic, maar deze is echt lekker.' 'Groente. Omdat die een constante kwaliteit heeft en aantrekkelijk wordt uitgestald. Ik koop trouwens alles bij Albert Heijn, want het is een winkel waar je snel je weg vindt. En het is er geen zooitje. Ik houd van een mooie presentatie.' Mevr. Van Dijk (77): 'Gebak! Heerlijk, boterkoek en spritsen... ik ben d'r gek op. Wel met uitsluitend roomboter he? Maar verder gewoon van het huismerk, hoor. Ik koop dat allemaal hier. Daar hoef je niet per se voor naar een banketbakker.' ■fi 5 'Wat ik prettig vind, is dat ze veel oosterse producten hebben. Ik kom zelf uit Korea, dus ik ben gewend aan vis- saus, sojasaus, curry- pasta's, dat soort din- gen. Dat is hier gelukkig allemaal te koop. Fruit koop ik hier ook.' Ilona Ouwehand (70): 'Toevallig nam ik een keer kattengrit bij Albert Heijn mee en sindsdien koop ik het nergens anders meer. Het is een heel prettige korrel. Van papier, dus het absorbeert goed en het is nog goedkoop ook. Ken je ze niet? Die zakken van Euro Shopper! Ze zijn ook niet zo zwaar. Ik moet alles lopend of op de fiets doen, dus het is fijn als je je geen breuk tilt aan zo'n zak kattengrit.' AllerHande 3-200 i 43

Allerhande | 2001 | | pagina 43