Nieuw(s) Een nieuwe manier van koffiezetten Verant- woord sapje Nieuwe uitgave: Soep! Bloemenweelde uit de Albert Heijn-winkel pasteltinten maken het plaatje compleet. Pot 7,95, met AH SoMwskaart 4,95. Vanwege hun mooie heldere kleurzijn vooral blau- we hortensia's in de mode. Helaas verliezen ze, indien ze niet in zure grand staan, hun kleur. Daarom is er nu een speciaal middel dat ervoor zorgt dat de hortensia weer blauwe bloemen krijgt. Pokon Hortensia Blauw 9,95, met AH Bonuskaan f 8,95. Senseo Crema is een nieuw koffiezetsysteem dat bestaat uit een Philips koffiezetapparaat en bijpassende zogenaamde 'koffiepads' van Douwe Egberts, gevuld met gebrande en gemalen koffie. Uniek aan dit systeem is dat elk kopje koffie vers en snel wordt gezet. Zo kunt u thuis de hele dag door lekkere verse koffie drinken. Met het apparaat kunt u ook twee kopjes tegelijk vers zetten. De koffie heeft een ronde, pure smaak en een mooi romig schuimkraagje. De koffiepads zijn er in vier verschillende smaken: Regular, Cafei'nevrij, Mild Roast en Dark Roast. Ze zitten standaard in het assortiment (per 18 stuks 4,69). Fotografie Koene Heuvink, Henk Brandsen (verse worst) styling Kamer 465 kok Mieke Jungschleger accessoires: houten plank, glas bij pat£ (O) kop en schotel (G) bord e placemat bij vleesvervangers (H) vork, beige bord, mes, glas bij jus d'orange (A), zie biz. 90 U kent vast wel de koffie van het Max Havelaar Keurmerk. Van datzelfde keurmerk is er nu ook Sole Max Havelaar Sinaasappel- sap, een sinaasappelsap waarmee u als consument rechtstreeks bijdraagt aan betere leefomstandigheden voor plantagemedewerkers en boeren in ontwikkelings- landen. Pak, 1 liter, 2,49. In navolging van Amerika, Engeland en Duitsland is ook in Nederland soep helemaal 'hot'. In verschillende steden verschijnen alsmaar meer 'soepshops', en een beetje restaurant heeft diverse culinaire soepen op het menu. Daarom heeft Albert Heijn nu een boekje uitgegeven met lekkere recepten voor soep. Ze zijn makkelijk en snel te bereiden en hebben beroemde gerechten uit de wereld- keukens als inspiratiebron. 'Soep!', 80 pagina's, 9,95. teiwia Blauw De hortensia blijft een prachtige bloem om de woonkamer mee op te fleuren. U kunt kiezen uit de kleuren blauw, wit en raze 14,95, met AH flonuskaart 10,-). De sierpotten in bijpassende

Allerhande | 2001 | | pagina 19