Theekwartet Wijn van het jaar Pate met mosterd Brie van eigen bodem Ronduit beter uit de Albert Heijn-winkel Nieuw(s) De Zuid-Afrikaanse Welmoed Steen 2000 is uitgeroepen tot wijn van het jaar 2000, onder andere voor de goede prijs-kwaliteitverhouding. Dat gebeurde tijdens het twaalfde Proefschrift Wijnconcours. Uit 2.500 wijnen waren er 49 genomineerd voor de finale. De Welmoed Steen 2000 is verkrijgbaar bij Albert Heijn voor 8,09. Nieuw en speciaal ontwikkeld voor Albert Heijn: mosterdpate. Dankzij de 'moutarde de Dijon' en de mosterdzaadjes heeft deze pate een bij- zondere smaak. Serveersuggestie: op toast of op een stukje stokbrood met een goed glas rode wijn erbij, bijvoorbeeld een Cotes du Rhone. Of smeer wat roomboter en mosterdpate op een half stokbroodje voor de lunch. Per 100 gram 2,39. Nieuw van Pickwick: vier theesoorten in een doosje. Zo kan iederz'n eigen thee kiezen zon- der dat u veel verschillende pakjes moet kopen! De variatietheedoosjes zijn han- dig om mee te nemen naar het werk of naar school. Per doosje met twintig thee- zakjes, elk voor een kop thee: f 2,99. Dat niet alleen Fransen lekkere romige kaas kunnen maken, bewijst deze geitenbrie uit het zuidelijk deel van Nederland. Doordat de brie is gemaakt van geitenmelk is hij milder en zach- ter dan gewone brie en daarvan profiteert ook uw darmflora. Serveer de geitenbrie bijvoorbeeld op een kaasplankje ofgratineer er een aardappel- of pastagerecht mee. Per 100 gram f 2,99. Hoe minder rond de pizza, hoe ambachtelijker hij is. Wat de steenoven-diepvriespizza's daarnaast kenmerkt: de receptuur is verbeterd en de bodem is krokanter. Bij de Quattro Stagioni is ook de topping vernieuwd. Per pizza (425 gram) 4,49. STEUENBOSCH STEEN 16 AllerHande 3-2001

Allerhande | 2001 | | pagina 16