LEDEN Slapend Zachte lippen in de winter Weerstand Fris en verkwikkend De nieuwste beauty- en gezondheidsproducten bij Albert Heijn mooi worden Het is een naar gevoel en geen mooi gezicht: gebarsten lippen als gevolg van droge lucht, gure wind en kou. Vooral's winters zijn lippen heel kwetsbaar. Doordat lippen geen talgklieren bevatten en zeer dun en teerzijn, hebben ze in deze tijd van het jaar bescherming nodig. Daarom is dagelijkse verzorging belangrijk. Blistex en Labello zijn beide verzorgende produc- ten. Labello is er in de varianten Classic en Rose (per stick 4,19) en Vitamin-Power 5,19). Blistex conditioner, tone en creme kosten 6,59. Na een zware dag werken of winkelen is een ont- spannend voetenbad heerlijk. Week uw vermoei- de en gezwollen voeten vijf tot tien minuten in warm water met badzout of badolie, en dompel ze dan in koud water. Een beetje Trannosan (AH, 7,79) in het badwater of op de voeten werkt verkwikkend. Tot slot kunt u uw voeten insmeren met creme of bodylotion. Een schoonheidsslaapje doet zijn naam eer aan. Tijdens de slaap worden cellen vernieuwd en afvalstof- fen uitgescheiden. De huid wordt bovendien gladder als het lichaam zich ontspant, waardoor kleine rimpeltjes verdwijnen. Om de huid een handje te helpen zijn er nachtcremes, die er voor zorgen dat, terwijl u slaapt, de huid- herstellende stoffen optimaal worden verwerkt. Albert Heijn verkoopt Nivea herstellende nachtcreme, Diadermine Bio-Cohesion en Dove nachtcreme. Een massage vermindert stress, stimu- leert de bloedsomloop, bevordert lichaamsenergie, kalmeert de spieren en helpt u te ontspannen. Het is het beste om te masseren in een warme kamer, zodat de spieren niet te veel afkoelen. Nivea massage-olie is heerlijk om uzelf na het douchen of baden mee te verwennen. Per fles 8,49. Zinc Defence is een slimme combinatie van zink en vitamine C in een zuigta- blet (per pakje 8,75). Het geneeskrach- tige sporenelement zink werkt in de mond en keelholte beschermend tegen verkoud- heid. Wetenschappelijk onderzoek heeft aangetoond dat zink de duur van ver- koudheid kan verkorten met vier dagen. AllerHande 2-2001 91

Allerhande | 2001 | | pagina 91