Antwoord VVCH7W Franse kaas Biologisch op WWW.dh.nl Met AH Bowwskorting naar de Woonmanifestatie 2001 CUD Vraag In deze rubriek vindt u een selectie van vragen aan Albert Heijn en aanvul- lende informatie over de Albert Heijn-organisatie. Hebt u ook een vraag? U kunt hem stellen aan de AH Servicelijn: 0800-0305 (gratis). Ik ben sinds kort in zeer blijde verwachting van mijn eerste kind. Ik ben gek op Franse kaas en nu heb ik gehoord dat het voor zwangere vrouwen beter is om geen kaas te eten die is gemaakt van rauwe melk. Dit in verband met het risico van een besmetting met de Listeriabacterie. Kunt u mij vertellen of de zachte Franse kazen die Albert Heijn verkoopt van rauwe melk zijn gemaakt? Mevr. T. W. te Z. Els Dijkstra, voedingsvoorlichter bij Het Voedingscentrum in Den Haag: 'Wanneer een zachte Franse kaas van rauwe melk is gemaakt, moet de aanduiding 'au lait cru' op de verpakking staan. De zachte Franse kazen die Albert Heijn verkoopt, zijn niet van rauwe melk gemaakt. De enige Franse kaas die van rauwe melk wordt gemaakt en bij Albert Heijn verkrijgbaar is, is de halfharde kaas roquefort. Hoewel de kans klein is dat de Listeriabacterie in deze kaas huist, kunt u daarom beter geen roquefort eten. Maar van de rest van de Franse kazen van Albert Heijn kunt u dus gewoon genieten.' In aansluiting op het AllerHande-thema staat op de de Albert Heijn-site veel infor matie over biologisch eten (www.ah.nl/biologisch/). Zo vindt u er achtergrondin- formatie over AH Biologisch en een eerder verschenen interview met een biologi- sche boer. Bovendien is het complete assortiment van AH Biologisch opgenomen. Handig om bijvoorbeeld snel op te kunnen zoeken welke biologische jams Albert Heijn in het assortiment heeft! manifestatie 2001 Albert Heijn heeft een evenement voor u geselec- teerd waarop u een flinke AH Bomrskorting krijgt: de Woonmanifestatie 2001 in de Jaarbeurs in Utrecht. Op vertoon van uw AH Bonwskaart en tegen inlevering van de onderstaande bon betaalt u geen 20,00 entreegeld per persoon, maar slechts/ 14,00. Op de woonmanifestatie kunt u veel nieuwe woonideeen opdoen. Met de keuken als een van de centrale punten in huis is er veel aandacht voor allerlei soorten keukens, kookdemonstraties, keuken- gerei en tafelstyling. Ook voor een complete restyling van de keuken kunt u op de Woonmanifestatie terecht, want de stylisten en architecten van het Interieur Adviescentrum geven antwoord op alle vragen. De woonmanifestatie wordt gehouden van woensdag 21 tot en met zondag 25 februari 2001. De openingstijden zijn op woensdag van 13.00 tot 22.00 uur, donderdag en vrijdag van 10.00 tot 22.00 uur en op zaterdag en zondag van 10.00 tot 18.00 uur. De korting geldt voor maximaal twee personen per AH Bomtskaart en per ingeleverde bon. CO s/ Tegen inlevering van deze bon betaalt u slechts 14 gulden entreegeld per persoon i.p.v. 20 gulden. De korting geldt voor maximaal twee personen per bon. De bon is alleen geldig op vertoon van uw AH Bonuskaart U kunt deze bon inleveren van woensdag 21 tot en met zondag 25 februari 2001. Geldt niet in combinatie met andere kortingen en/of aanbiedingen. 6 AllerHande 2-2001

Allerhande | 2001 | | pagina 6