s Bin A I LyP Nieuw bij Albert Heijn 'Zachter van smaak', zo heet de nieuwe lijn met vier zuivelproducten van Albert Heijn. Ze zijn lekker romig en hebben een heerlijk voile smaak. Speciaal voor liefhebbers van zachte zuivel heeft Albert Heijn naast de gewone zuivelproducten van het eigen merk vier zachtsmakende zuivelpro ducten gei'ntroduceerd. De nieuwe lijn met kame- melk, magere yoghurt, voile yoghurt en vanillevla heet 'Zachter van smaak'. Met deze zachte zuivel zet u snel een lekker toetje of drankje op tafel. De frisse voile yoghurt laat zich goed combineren met bij- voorbeeld honing, rozijnen en fruit. Voor een lekke- re frisse drank schenkt u een glas tot de helft toe vol met kamemelk en de andere helft met vruchtensap, bijvoorbeeld jus d'orange. Zo heeft u binnen een paar minuten een gezonde drank op tafel. Voor kin- deren is een scheutje siroop in de kamemelk een ware traktatie. De vanillevla kunt u versieren met chocoladevlokken, jam, vruchten of vruchtenhagel en een dot slagroom. Houdt u het meest van naturel? Ook zonder toe- voegingen smaken de zachte zuivelproducten heer lijk. De nieuwe 'Zachter van smaak'-zuivelproducten zitten in een bijzondere en eigentijdse verpakking. U vindt ze in de koelvitrine. Zachte zuivel De Zachter van smaak- zuivelproducten zijn verkrijgbaar per hele en halve liter. AH Karnemelk Een frisse kamemelk die iets dikker is dan gewone kame melk, met een romi- ge, voile smaak. KARNE A'.lli VANILLE iU VIA om uumi AH Vanillevla Zachter van smaak Een zachte vanillevla met een extra voile smaak. AH Voile Yoghurt Zachter van smaak Een frisse volsmakende yoghurt. V *!l VOII.E Hwirr YOGHURT Will MAGERE Kain yoghurt Zachter van smaak Een frisse yoghurt, lets dikker en romi- ger dan gewone magere yoghurt. AllerHande 2-2001 43

Allerhande | 2001 | | pagina 43