Begrijpt u nu waarom wij het een wonderdoekje noemen? (Advertentie) Had u dat nou ook, toen u zo vanuit ons sjieke polder- voordat u het weet loopt u kuchend door het huis. Of u model de Spaanse Costa's opzocht? Dat de mensen wrijft het vuil er nog eens stevig in. daar eigenlijk heel relaxed leven? Heeft u toeval- lig ook gezien hoe luchtig ze daar vaak met stof en vuil omspringen? Gewoon hup met een doekje er over- heen. Klaar. Gemakzucht zegt u? Dachten wij ook, maar die mensen zijn hun tijd ver vooruit, hebben wij pas ontdekt. We hebben een microscoop op zo'n doekje gezet. En weet u wat wij zagen? Duizenden kleine handjes. Die grijpen het vuil beet en bewaren het stevig in hun U begrijpt dat de handjes van uw Jif knuistjes. Nou ja, die handjes zijn in werkelijkheid Microfibredoekje ook weleens vol raken. Dan spoelt u microvezels, maar het komt wel op hetzelfde neer. Die het doekje gewoon uit met warm water. Of u stopt't in vezels graaien namelijk het vuil bij elkaar. Moet u eens uw wasmachine. Zelfs bij 90 graden geeft het Jif met een gewoon doekje proberen. Niet doen dus. Want Microfibredoekje geen krimp. Wij hebben nu ook zo'n doekje. U vindt het bij Albert Heijn onder de naam Jif Microfibredoekje. En daarmee haalt u echt een wonder- doekje in huis. En als het vuil wat hardnekkiger is maakt u het doekje gewoon nat. Een schoonmaakmiddel gebruiken? Kan ook als u dat wilt. Mogen wij u iets wonderlijks vertellen? DE ZACHTSTE DOEK VOOR GRONDIG SCHOON

Allerhande | 2001 | | pagina 107