Ga lekker van start met Natrena en win een clinic met topschaatsers! i Lekker in balans met Natrena. Sourtnet Wat kunt u winnen? Ja, ik wil kans maken op 2 plaatsen bij de Natrena schaatsclinic op 31 maart 2001. Als u meedoet aan deze actie maakt u kans op 2 van de 100 plaatsen bij de Natrena schaatsclinic op 31 maart 2001 op de Triavium schaatsbaan in Nijmegen. Een geheel verzorgde middag met Nederlandse topschaatsers. Samen met een vriend of vriendin krijgt u allereerst een lunch aangeboden, waarna u schaatsinstructie krijgt. Na de 'koek en zopie (met Natrena) pauze' volgt een demonstratie- training van de topschaatsers. Het schaatsgedeelte wordt afgesloten met een estafette van alle deelnemers. Hierna krijgt u een feestelijk buffet aangeboden. Tijdens dit buffet ont- vangt u als herinnering een speciaal certificaat van deelname. Actievoorwaarden: De actie loopt vanaf I januari tot er met 28 februari 2001Een deskundige jury beoordeelt de inzendingen. Alle inzendingen worden eigendom van SaraLee/DE NV Door inzending doet u afstand van intellectuele eigendoms- rechten en verleent u toestemming voor het gebruik ervan. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. Winnaars ontvangen uiterlijk 12 maart 2001 schriftelijk bericht. De prijs is niet tegen contanten in te wisselen. Voor meer informatie kunt u gratis bellen met Natrena Consumentenservice 0800 - 022 48 48 of e-mailen naar natrena@de.nl Vul deze antwoordbon volledig in, maak de slagzin af en piak een streepjescode van een Natrena zoetjes-verpakking op. Stuur de antwoordbon voor 28 februari 2001 naar: Natrena Schaatsactie, Antwoordnr. 4080, 3500 VB Utrecht (een postzegel is niet nodig). Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Teiefoon (overdag): Maak de volgende slagzin af: Natrena betekent voor mij Plak hier uw streepjescode

Allerhande | 2001 | | pagina 82