Kruidenmixen Wegens groot succes Eolo's ap_jd_£ Wedgwood- servies Gewijzigd telefoonnummer Boodschappen doen op internet Aldo: 'Door AH Thuisservice op internet wordt het steeds eenvoudiger om boodschappen te laten bezorgen. En binnenkort wordt de websi te aangepast, zodat het bestellen van bood schappen nog gemakkelijker wordt. Via het beeldscherm klikt u de boodschappen aan die u nodig heeft, en geeft u aan op welk tijdstip u de boodschappen wilt ontvangen. De producten worden bezorgd van negen uur's ochtends tot negen uur's avonds, in tijdsblokken van twee uur. Op het afgesproken tijdstip brengt de bezorger de boodschappen thuis. Het afgelopen jaar is ons bereik sterk uitgebreid; we bezorgen nu in ongeveer 35 procent van alle huishou- dens in heel Nederland, en deze uitbreiding zetten we in 2001 nog verder door. Steeds meer mensen doen op deze manier boodschappen; vooral tweeverdieners met kleine kinderen en ouderen die niet meer met de boodschappen willen slepen, maken dankbaar gebruik van AH Thuisservice. Ik schakel de service zelf ook regelmatig in, vooral met feestjes of etentjes. De prijzen liggen gemiddeld 6 procent hoger en voor het bezorgen betaalt u 6,- (maandag tot en met donderdagmiddag) of 9,- (donderdag- avond, vrijdag en zaterdag). Betalen is eenvou- dig: simpelweg met uw pinpas aan de chauffeur, of via een automatische machtiging. Meer weten? Kijk op www.ah.nl of bel met AH Thuisservice, telefoonnummer (0800) 1452. Ik ben veganist, wat betekent dat Ik geen dierlijke of zuivelproducten eet. Welke kant-en-klare kruidenmixen van Albert Heijn kan ik gebruiken? Mevr. De W. te U. Alle kruidenmixen bestaan uit plantaardige ingredien- ten, behalve de gehaktmix en de karbonademix mini. De gehaktmix van Albert Heijn bevat een dierlijk ingredient en de karbonademix mini bevat een gistextract. Vanwege het grote succes van de receptkaar- ten zullen er vanaf 8 januari in tweehonderd extra winkels receptkaarten worden gei'ntro- duceerd. In deze tweehonderd kleinere win kels wordt een kaartendisplay voor zes receptkaarten geplaatst. In de grote Albert Heijn-winkels blijven de kaartendisplays met twaalf kaarten staan. De receptkaarten vindt u ook op de website van Albert Heijn: www.ah.nl. Ik heb laatst mijn foto's laten ontwik- kelen op cd-rom. Toen ik ze thuis wilde bekijken, bleken alle foto's ondersteboven te staan. Is er iets fout gegaan bij de ontwikkeling? Mevr. P. te L. In veel gevallen moet een fotorolletje onder steboven in de camera worden geplaatst. Hierdoor staan de foto's ook onderstebo ven op de cd-rom. Voor ontwikkelingscen- tra is het niet mogelijk om dit te corrigeren. Als u de cd-rom afspeelt op uw computer, kunt u de foto's keren. U hoeft dit maar een keer te doen; als u de foto's een voigende keer bekijkt, staan ze weer rechtop. Hebt u nog AH Bonus- punten over? U kunt ze in elk geval nog tot en met 30 juni 2001 gebruiken voor korting op het speciaal voor Albert Heijn ontworpen Wedgwoodservies. De CHristelijke Bibliotheek voor Blinden en Slechtzienden (CBB) heeft een nieuw telefoonnummer: (034156 54 77. De CBB geeft sinds geruime tijd de AllerHande uit op cassette, in braille, op diskette, in grootletter en op Elnet. Bestellingen kunt u doorbellen, of sturen naar: CBB, Postbus 131, 3850 AC in Ermelo. Wilt u meer weten? Surfnaarwww.cbb.nl. Aldo Breed is marketing-manager bij AH Thuis- service. Het afgelopen jaar is deze bestelservice van Albert Heijn, mede dankzij internet, sterk gegroeid. AllerHande 1-2001 7

Allerhande | 2001 | | pagina 7