LI J F LEDEN V Voor vrouwen c I h66 helpt Appelazijn in bad De nieuwste beauty- en gezondheidsproducten bij Albert Heijn Snel glad scheren Vooruitstrevende tandenborstel Last van een opgeblazen gevoel na de maaltijd? Muntthee bevordert de spijs- vertering. Bij keelpijn werkt honing in de thee verzachtend en fris tegelijk. (Albert Heijn muntthee 1,75) In deze tijd van het jaar kan het extra lekker zijn om een warm bad te nemen. Blijf niet langer dan 20 minuten dobberen en zorg ervoor dat het water niet warmer is dan 35°C, zo voorkomt u dat uw huid uitdroogt. Albert Heijn heeft allerlei artikelen in het assortiment die uitdroging van de huid voorkomen, zoals AH Bad, Nivea, Andr6lon en Dove. Ook een kopje appel- of wijnazijn in het badwater is een aangename opkikker voor een droge huid. Een op de twintig Nederlanders heeft wel eens last van ongewild urineverlies. Het is daarmee een typische vrouwenklacht. Maar ook mannen en kinderen kunnen ermee te maken krijgen. Tena Lady incon- tinentiemateriaal richt zich voorna- melijk op vrouwen en bestaat uit drie maten: ultra-mini, mini en mini- long. Sinds kort verkrijgbaar bij Albert Heijn voor 8,49. U vindtTena Lady bij het maandver- band en de inlegkruisjes. Albert Heijn introduceert scheermesjes van het eigen merk. Een nieuw systeem, waarmee u met drie mesjes een snelleren glad scheerresultaat bereikt en huidirritaties tot een minimum beperkt. De mesjes passen ook op het scheersys- teem van Gillette Sensor en Sensor Excell. Een complete scheerset met drie mesjes kost 8,95. Vier mesjes kosten 8,95 en acht 15,95. De MAX Active tanden borstel ziet er niet alleen vooruitstrevend uit, maar heeft ook een prima poetsresultaat. Door zijn flexibele kop en kruise- lings geplaatste haren bereikt hij de moeilijkste plekjes. Prijs 7,99. Lippen zijn rood omdat ze een dunne hoornlaag hebben waar de bloedvaatjes doorheen schijnen. Omdat de huid van de lippen dun is, hebben ze veel bescherming nodig. Vooral in de winter is het verstandig uw lippen tweemaal per dag in te smeren met een lip- penbalsem. AllerHande 1-2001 75

Allerhande | 2001 | | pagina 75