Nieuw(s) Voor tussendoor Kant-en-klare vis Groen krachtig Snoepen zonder suiker Meer muesli uit de Albert Heijn-winkel Wilt u een smakelijke vismaaltijd op tafel zetten, maar heeft u niet veel tijd? Dan zijn de kant-en-klare vismaaltijden van Albert Heijn een snelle oplossing, want in slechts drie minuten zet u een complete maaltijd voor een of twee personen op tafel. De AH Visschotels bestaan uit verschillende soorten vis met groenten en saus, die al gekruid en gemixt zijn. U kunt kiezen uit een Thaise, oosterse, Franse, Indiase of Chinese vismaaltijd. U kunt de schotel roerbakken of in de magnetron bereiden. Per schotel ca. f 9,50. Sunmaid rozijntjes komen uit California en zijn een gezond tussendoortje in een handig meeneemdoosje. Ideaal voor kinderen! Per zak, gevuld met veertien doosjes rozijntjes, 2,99. Aan groene thee worden veel goede eigenschappen toege- schreven. Groene thee van Celestial Seasonings is een melange van fijne groene thee, versterkt met Siberische ginseng-wortel, citroen en honing. Per doosje met twin- tig zakjes, 6,95. De repen Cereal Hazelnoot en Cereal Praline zijn suikervrij en gezoet met malitol. Hierdoor zijn ze minder schade- lijk voor het gebit. De repen passen in een suikervrij dieet en zijn een verantwoorde snack. Per reep 2,29. BIIKCEVULD Nc;rj VRUC im VRUCHTEN Nieuwvan Zonnatura: Krokante muesli Honing, Luchtige muesli Rozijnen en drie mueslivarianten in de smaken Rijkgevuld, Vruchten en Noten-Vruchten 4,39 per zak). De muesli's bevat- ten geen kunstmatige kleur-, geur- en smaakstoffen. Fotografie Koene Heuvink styling Kamer 465 kok Mieke Jungschleger accessoires: borden met blauwe en rode rand, schoteltje met rode rand, rood schoteltje bij vissat6 (C) blauwe vork, blauwe theedoek (H) overige accessoires uit eigen bezit; zie biz. 90 AllerHande i-2001 ?1

Allerhande | 2001 | | pagina 21