Begrijpt u nu waarom wij het een wonderdoekje noemen? Had u dat nou ook, toen u zo vanuit ons sjieke polder- model de Spaanse Costa's opzocht? Dat de mensen daar eigenlijk heel relaxed leven? Heeft u toeval- lig ook gezien hoe Iuchtig ze daar vaak met stof en vuil omspringen? i Gewoon hup met een doekje er over- heen. Klaar. Gemakzucht zegt u? Dachten wij ook, maar die mensen zijn hun tijd ver vooruit, hebben wij pas ontdekt. We hebben een microscoop op zo'n doekje gezet. En weet u wat wij zagen? Duizenden kleine handjes. Die grijpen het vuil beet en bewaren het stevig in hun knuistjes. Nou ja, die handjes zijn in werkelijkheid microvezels, maar het komt wel op hetzelfde neer. Die vezels graaien namelijk het vuil bij elkaar. Moet u eens met een gewoon doekje proberen. Niet doen dus. Want Li! voordat u het weet loopt u kuchend door het huis. Of u wrijft het vuil er nog eens stevig in. Wij hebben nu ook zo'n doekje. U vindt het bij Albert Heijn onder de naam Jif Microfibredoekje. En daarmee haalt u echt een wonder- doekje in huis. En als het vuil wat hardnekkiger is maakt u het doekje gewoon nat. Een schoonmaakmiddel gebruiken? Kan ook als u dat wilt. U begrijpt dat de handjes van uw Jif Microfibredoekje ook weleens vol raken. Dan spoelt u het doekje gewoon uit met warm water. Of u stopt't in uw wasmachine. Zelfs bij 90 graden geeft het Jif Microfibredoekje geen krimp. (Advertentie) Mogen wij u iets wonderlijks vertellen? DE ZACHTSTE DOEK VOOR GRONDIG SCHOON 9

Allerhande | 2000 | | pagina 171