Voor een goed stuk wild sturen we u echt niet het bos in. Houdt u van een mildere smaak? Dan is tarn konijn een uitstekende keuze. Konijn is in z'n geheel verkrijgbaar of als losse bouten. Lekker in combinatie met gedroogde vruchten. Konijnenbouten zijn wat stugger dan het vlees van de rug. Het mag lang stoven. Het vrij milde vlees neemt dan veel smaak van de toegevoegde kruiden op. Het vlees van hazenbouten is donker, vol en zeer smakelijk. De achterbouten zijn wat malser, geschikt voor braden of stoven. De voorbouten zijn iets stugger, dus alleen om te stoven. Hazenrug is er als filet en als hele rug. De filets bakt u in 4 minuten per kant Van binnen moet het vlees nog nbt rose zijn. Omdat de filet vrij dun is kan deze ook onder de grill worden bereid. Hazenrug Is ook als hdle rug verkrijgbaar. Een deel van het vlees blijft dan omsloten door bot Zo houdt het vlees meer sappen en smaak vast De bereiding duurt wel iets langer. Fazantenfilet heeft een rijke, voile, maar toch opvallend milde smaak vooral lekker in combinatie met romige sauzen. De bereiding luistert vrij nauw, omdat het vlees droog kan worden. Struisvogelbiefstuk behoort qua kleur en smaak echt bij het wild. De biefstukjes worden rose gebakken. Heerlijk met echte wildbegeleiders als paddestoelen en bessencompote. Hertenbiefstuk heeft de structuur van runderbiefstuk maar bezit de typische wildsmaak Bij voorkeur rose bakken. Het vlees verdient tegenspel van een sauzen en bijgerechten met een uitgesproken smaak

Allerhande | 2000 | | pagina 148