4^-wi n kel n ieu ws Stapel op bakjes Karakteristieke smaak IJsverrassing Dineren voor dieren O dennenboom... Op z'n Frans IPOKO/V Met ragoutbakjes kunt u eindeloos varieren. Speciaal voor deze gele- genheid zijn er pasteibakjes in nor- maal (per 4 stuks verpakt) en mtni- formaat. Prijs: 1,99. Ham is er in alierlei soorten en smaken. De Bretonse ham is een ambachtelijke ham, mild gezouten en gebraden. Hij heeft een karakteristieke ham- en een echte grilsmaak. Kempische ham is een traditioneel gezouten en gerijpte rauwe ham. Een specialiteit van de plank! La Bombe Glace is de naam van deze feestelij- ke roomijstaart (1,6 liter). De taart heeft een kern van vanille-ijsroom en aardbeienvruchtijs, versierd met bollen sorbetijs. Voor acht tot tien porties. Prijs per taart 12,95. Waar trakteren we onze viervoeters op met de kerstdagen? Op een feestmenu natuur- lijk! Het feestdagenmenu van Sheba bestaat uit stukjes kalkoen, eend en gans in saus 1,49). Het Cesar-menu is een pate met gans en kalkoen 2,39). Verkrijgbaar tot en met de laatste week van december. Met Pokon kerstbomenvoeding blijven de takken wonderschoon en zijn uitvallende naalden voorgoed verleden tijd. De voeding is geschikt voor bomen met en zonder kluit (per fles 5,95). En over kersttakken gesproken, bij Albert Heijn is ook kerst- groen verkrijgbaar. Voor een krans op de deur of in een vaas, versierd met kerstdeco- raties. Prijs: 4,95. AllerHande 12-2000 119 Als borrelhapje, op brood, in pastagerechten, op een pizza... met salami is veel mogelijk. Ook met deze Franse salami, die gemaakt is van mager varkensvlees en op authentieke wijze is gedroogd in de Provence. kerstbc:-

Allerhande | 2000 | | pagina 119