Gekruid en gerold Eervolle vermelding aardappeltjes Kant-en-klaar proefnotities Aandacht voor In een handomdraai varkensvlees of kip op tafel toveren? AH Varkensoester met kruidenboter is vlees van het beste deel van het varken. Het AH Kiprolletje is een opgerold plakje gekruid Idppenvlees. Beide producten zijn per twee stuks verpakt. De varkensoester kost f 2,99 per 100 gram, de kiprolletjes zijn f 1,69 per 100 gram. J Nieuw in het assortment zijn de Stroganoff- en Goulash- schotei van Struik. De kant- en-klare maaltijden van Struik zijn ideaal om thuis of op vakantie achter de hand te hebben. U kunt ze buiten de koelkast bewaren. Koken Stomen gei'ntrodu- ceerd. Koken Stomen bestaat uit maaltijden en maaltijdcom- ponenten die in de magnetron te bereiden zijn. Door de specia- le stoomtechniek blijven sma- ken en vitamines zoveel moge- lijk behouden. De nieuwe gekruide aardappeltjes van Albert Heijn zijn geschild en voorgekookt, zodat ze snel in de koekenpan zijn klaar te maken. U kunt kiezen uit A-partjes met roze- marijn (425 gram,/ 3,49), Minikriel met paprika ui (425 gram, 3,49) en Dobbeltjes met ui, prei en spekjes (400 gram, 3,99). Een makkelijk alternatief voor zelf gratineren zijn de verse aardappelgratins van Albert Heijn. Verkrijgbaar in de smaken mosterdroomsaus en roomsaus met spekjes en ui. Beide kosten 5,49 per 400 gram. Fotografie Koene Heuvink styling Kamer 465 kok Mieke Jungschleger accessoires: blauwe pan, blauw bord, geel bord, vork, blauwe pan, mosterdkommetje, houten pizzabord met snijder (A), geel bord bij koekjes (O), theepot, theekop, blauw glazen schoteltje, glazen bordje bij bruschetta, roze servet, toastmesje (D), zie bladzijde 162 AllerHande 11-2000 21 Het Voedingscentrum/Stuurgroep Goede Voeding heeft een eervolle vermelding toegekend aan de Koken Stomen-producten van Albert Heijn.'Albert Heijn geeft hiermee een goede aan- zet tot een gezonder leefpatroon,' aldus het voedingscentrum. Eind 1999 heeft Albert Heijn e„ kip ten

Allerhande | 2000 | | pagina 21