Nieuws en weetjes om fit en gezond te blijven Sporten met een dikke buik Ecu Mi Me bcschcrMikig Supradyn Vitaal zijn en blijven Natusarr Elke dag scherp Naarmate u ouder wordt, verandert niet alleen uw levenspatroon, ook lichame- lijk gebeurt er veel. Om gezond te blijven is een uit- gebalanceerd eetpatroon van groot belang om vol- doende essentiele bouw- stoffen binnen te krijgen. U kunt dit ondersteunen met extra voedingssupple- menten. Supradyn Vital 50+ bevat specifieke mineralen en vitaminen en ginseng voor vrouwen en mannen vanaf 50 jaar. Het stimuleert I de vitaliteit van lichaam en geest en zorgt elke dag voor nieuwe energie. Supradyn Vital 50+ neemt u dagelijks bij het ontbijt in met een glas water of vruch- tensap. Zo worden de vitaminen en mineralen gelijk met de voeding goed door het lichaam opgenomen. Supradyn Vital 50+, 30 stuks, f 16,95 Multivicam eralen met Ginseng Voorai in het begin van de zwangerschap (de eerste drie maan- den) is het prettig om te sporten. Na een iichte inspanning voelt u zich vaak energieker. Ook is het een goede reme- die tegen misselijk- heid, rugpijn en sla- peloosheid. Er zijn wel een aantal spel- regels waar u zich aan moet houden. Het is niet goed teveel buiten adem te raken. Een handig trucje om dat te con- troleren is dat u tij- dens het sporten een gesprek moet blijven kunnen voeren. Zorg verder voor prettig zittende kleding (katoen) en drink vol- doende water voor, tijdens en na het sporten. En let erop dat u na twintig weken geen buik- spieroefeningen meer doet. Door de uitdij- ende buik rekken de spieren uit, bij oefe- ningen scheurt dan snel een spiertje. En geen andere oefe- ningen in rugligging, want dat verslechtert de bloedcirculatie. Soms wordt helemaal afgeraden om te sporten, bijvoorbeeid bij zwangerschaps- complicaties. Neem bij twijfel altijd con tact op met de huis- arts of verloskundige. En met een hele dikke buik is het logisch dat u niet heel actief kunt spor ten. Wel kunt u tot de laatste dag blijven wandelen, fietsen en zwemmen. Salve ide-Zt IikyIUt mti IkUiUt M Wotear kai4 De huid van een baby is gebaat bij een zachte bescherming. Luiers en kleding kunnen de piepjonge huid snel irriteren. Het huidje bevat soms ook nog niet vol- doende beschermende vet- stoffen. Vooraf smeren met een milde babycreme is dan geen overbodige luxe om de huid zacht en soepel te hou den. Natusan Zalf is een nieuwe, verbeterde zalf met een goede invloed. Natusan Zalf vormt een luchtdoorlatend laagje op de huid. Zo is de huid wel beschermd tegen irriterende invloeden, maar kan ze ook blijven ademen. Ideaal bij rode billetjes, schraalheid en droogheid van uw baby's huidje! Natusan Zalf bevat panthenol voor extra zachtheid en bevat geen geur-, kleur- en conserveringsmiddelen. Natusan Zalf (100 ml) f 6,95 Een drukke baan, een vol leven. U zorgt voor een gezond levens patroon met voldoende slaap en uitgebalanceerde voeding. Toch is het wel eens moeilijk om scherp en alert te kunnen blijven. Gebruik dan een extra voedingssupplement waarin al die stoffen zitten die u nodig heeft als u moet presteren. Zijn gewone voe- dingssupplementen voorai toegespitst op aanvulling van de voe ding of het bewaken van de weerstand, Berocca bevat vitaminen en mineralen in een hoge dosering die het concentratie- en presta- tievermogen op peil houden. Wie helder denkt, staat op scherp en dat levert goede prestaties op! Berocca is er als bruistablet met sinaasappelsmaak en als gewone tablet. Berocca tabletten, f 17,95 ELKE DAG SCHERP M Mmn WWtUM im Lijfstijl FOTOGRAFIE: BART BRUSSEE, HEIN HAGE

Allerhande | 2000 | | pagina 194