schoonheid van top tot teen Nienws voor Pukkeltjes Frisse verzorging Rexona Ook bij baby's van afbiijven Effectief scheren Voor hem: deo met mineralen HIVE A body Veel baby's krijgen na de geboorte pukkeltjes - het zijn net heel vroege jeugdpuistjes! Deze 'baby-acne' wordt veroorzaakt door de hormonen die de baby tijdelijk van de moeder meekrijgt. Sommige kinderen houden daar langer last van. De pukkeltjes zijn over het algemeen volkomen onschuldig en verdwijnen vanzelf weer. Knijp de pukkeltjes ook nooit uit! Want daardoor kunnen namelijk littekentjes ontstaan. Scheren met mesjes is nog altijd de snelste en gemakkelijkste methode voor een glad resul- taat. Daarom kiest het overgrote deel van de mannen ook voor deze scheermethode. Het scheersysteem van Albert Heijn bestaat uit een flexibele drievoudige techniek. De soepele mesjes volgen de de contouren van uw gezicht nauwgezet en verwijderen de baardharen in 6dn beweging. Dit resulteert niet alleen in een gladder effect, ook wordt de kans op irritaties zo verkleint. Hoe minder bewegingen nodig zijn, hoe beter. De speciale gladscheerstrip met vitamine E en Aloe Vera maakt dit systeem ook geschikt voor de gevoelige huid. AH apparaat indusief 2 mesjes, f 8,95 AH mesjes, 4 stuks, f 8,95 AH mesjes, 8 stuks, f 15,95 Transpiratie is noodzakelijk om de temperatuur van ons lichaam op peil te houden. Prima, maar die geurtjes die erbij horen wil- len we Never niet! Die typische transpiratiegeur komt los zodra het vocht in contact komt met bacterien die van nature op onze huid leven. Regelmatig de oksels wassen is belangrijk, net zoals het gebruik van een deodorant. Omdat mannen nu een- maal meer transpireren dan vrouwen, heeft Rexona voor hen een deo ontwikkeld op basis van micro-mineralen. De mineralen voorkomen de okselgeur in plaats van het alleen maar te verhul- len met een lekker lucht- je. Heel effectief dus. Rexona For Men Mineral is verkrijgbaar in een roller (50 ml) en een spray (150 ml). Per stel f 5,99 delen verspreidt zich als een fijne mist over uw lichaam. Uw huid voelt in enkele secon- den al zijdezacht aan. Dat soepele gevoel houdt de hele dag aan, want deze han- dige spray verzorgt net zo goed als een bodymilk. Nivea Verzorgende Body-spray is geschikt voor elk huidtype. Nivea Verzorgende Body-spray (150 ml) f 8,99 Hoe drukker we het hebben, hoe meer we verlangen naar die producten die goed, snel en gemakkelijk in het gebruik zijn. Neem nu het insmeren van uw lichaam na het douchen. Smeren kost veel meer tijd dan sprayen. Daarom heeft Nivea Body nu een handige body-spray ontwikkeld. De inten- sief werkende lotion met verzorgende en verfrissende bestand-

Allerhande | 2000 | | pagina 177