Mooi, makkelijk en trendy! 3 Highlights zijn eigenlijk niets anders dan lichtere plukjes haar. Dit geeft vaak een zonnig effect, alsof u net op vakantie bent geweest. Wilt u een naturel look, kies dan een kleur die dicht bij uw eigen haartint ligt. Bent u toe aan een wat spannender kapsel, neem dan een echt afwijkende kleur. Lowlights zijn het tegen- overgestelde van highlights, dus donkere accenten op een lichte haarkleur. 1 Neem het haarkapje uit de ver- pakking en plaats het op het hoofd. Tip: wrijf het kapje eerst in met talkpoeder. Het haar glijdt dan makkelijker onder het kapje door. Vervolgens trekt u plukjes haar door de gaatjes van het kapje. Voor een natuurlijk resul- taat is het beter telkens een paar gaatjes over te slaan. 2 Meng de verf volgens de aan- wijzingen op de verpakking en breng het mengsel aan op de plukjes haar. Zorg ervoor dat alle haarlokken gelijkmatig bedekt zijn. 3 Laat de verf zo'n twintig minu- ten intrekken. 4 Spoel vervolgens de lokken goed met lauwwarm water uit en verwijder het kapje. Voor deze highlights is gebruikgemaakt van Schwarzkopf Poly, Blonde Coupe de Soleil Super. Deze en andere kleuren zijn verkrijg- baar bij Albert Heijn. Met behulp van wraps van aluminiumfolie of stro- ken plastic kunt u heel pre- cies subtiele kleuraccenten aanbrengen in uw haar. Brede stroken, smalle pluk jes of bepaalde patronen. Het kan allemaal en in alle mogelijke kleurcombina- ties. In dit geval is gekozen voor rood-blonde accenten. 1 Maak, voor u begint met het haarkleuren, de wraps van opengeknipte plastic zakjes. Beplak ze aan beide Voor deze strepen is gebruikgemaakt van I'Oreal Feria Color Copper Fusion (nr. 7.66) en Brazilian Brown (nr. 5.43). Deze en andere kleuren zijn verkrijg- baar bij Albert Heijn. kanten met dubbelzijdig tape.Gebruikt u alumini umfolie? Leg dan voor u begint enkele strookjes klaar. 2 Meng de verf volgens de aanwijzingen op de verpakking. 3 Leg een pluk haar op de wrap, spuit de kleur op het deel dat u wilt kleuren en wikkel het pakje dicht. 4 Laat dertig minuten intrekken en spoel goed uit met lauwwarm water.

Allerhande | 2000 | | pagina 175