Scheren voor mem/ten Gillette Stheertips Minder huidirritatie Het gladste scheerresultaat Verzorging Drie mesjes Het gladste scheerresultaat in minder scheerbewegingen dus minder huidirritatie •v i a www.Gillette.com a Man Can Get" MM J Een goed verzorgd uiterlijk wordt ook voor mannen steeds belangrijker. Een goede verzor ging begint met een fris en glad geschoren kaaklijn. Mach3 is het revolutionaire scheersys- teem van deze tijd. Met 1 scheerbeweging scheren de mesjes zo glad, dat het scheren van dezelfde huid minder nodig is. Hierdoor wordt huidirritatie voorko- men. 3 Trapsgewijs geplaatste mesjes zorgen voor een steeds dichter contact met de baardharen. Minder scheerbewegingen Met 1 scheerbeweging worden de baard- haartjes in 3 stappen steeds dieper afge- sneden. Voor een perfecte afronding van het scheren en een optimale verzorging van de huid zijn er de aftershave gels en lotions. Deze aftershaves bevatten geen alcohol, maar vochtregulerende en huidverzorgende ingredienten. De after shave gels en lotions zijn verkrijgbaar in frisse, mannelijke Cool Wave geur en de zachte, lichte Pacific Light geur. Trapsgewijs geplaatst waaraoor steeds dichter contact met de baardharen ontstaat. Minder scheerbewegingen Met een scheerbeweging worden de baardhaartjes in drie stappen steeds dieper afgesneden. Een baardhaar is net zo sterk als koperdraad van dezelfde dikte. Scheren gaat dan ook het best wanneer u uw baardharen eerst zachter maakt met warm water. Direct na het douchen is dus het beste moment voor het scheren. Gebruik Gillette Series Scheergel of - schuim. Hierdoor verdampt het water niet en krijgen uw baardharen de gelegenheid zachter te worden. Druk niet te hard en ga niet te vaak over dezelfde plaatsen. Scheer met de baardgroei mee. Spoel tijdens het scheren het Mach3 apparaat veelvuldig af in lauw s tromend water. Wanneer u klaar bent met scheren, spoel dan het Mach3 apparaat grondig en schud overtollig water af. Gebruik geen doek, maar laat Mach3 gewoon opdrogen. Minder irritatie Met een scheerbeweging scheren de mesjes zo glad dat na-scheren Jig is... dus minder irritatie. Kijk tevreden in de spiegel.

Allerhande | 2000 | | pagina 170