Waar/niet waar 4's Winters komt u sneller aan, omdat de stofwisseling trager werkt "Onzin", vindt Judith Hoeymans (27). "Dan zouden alle mensen in het noorden dus dik moeten zijn en die in het zuiden dun. In de winter heb je gewoon meer zin in eten en beweeg je minder." 'Maandverband met vleugels' fcOpinie Lijfstijl vraagt Albert Heijn-klanten naar hun mening over allerlei beauty- en gezondheidszaken. Deze keer geven klanten van Albert Heijn aan het Franz Leharplein in Eindhoven en klanten van Albert Heijn op de Wethouder Sangersstraat in Beek (Limburg) hun mening. 4 Het haar van de vrouw heeft een andere verzorging nodig dan dat van de man "Mijn ervaring is dat mannenhaar anders is dan vrouwenhaar", vertelt Tiny Salden (46). "Ik heb een tweeling, een jongen en een meisje. Het haar van Jan is al vanaf babyleeftijd een stuk stugger dan dat van z'n zusje. Maar wat de verzorging betreft, daar zit geen verschil tussen. Ook mijn man en ik gebruiken dezelfde shampoo: Glisskur van Schwarzkopf." REBECCA WEEREN (22): "Ik vind dit een leuk product. Toevallig had ik er pas geleden een tv-spotje over gezien en naar aanleiding daar- van heb ik Solar gekocht. Nu ik ze allemaal geprobeerd heb, bevalt Zen me het best. Solar is een beetje over- heersend. De bodyspray blijft het langst zitten als je het vlak na het douchen opdoet; dan is het net of je kleding de hele dag lekker ruikt." ZO ZIT HET Sandra Baggen is kapster. "Haarverzorging is niet zozeer afhankelijk van geslacht, maar meer van het haartype. En dat is individueel bepaald. Het komt de kwaliteit van het haar beslist ten goede als u de juiste producten gebruikt. Mijn advies voor mannen en vrouwen is: kies een shampoo die bij uw type haar past en altijd conditioner gebruiken." ZO ZIT HET "Nee, het tegendeel is waar", aldus dietiste Berber Vlieg. "Bij een lagere temperatuur moet het lichaam harder werken om warmteverlies te compenseren en verbruiken we dus meer energie. We komen in de wintermaanden meestal wel meer aan, maar dat is omdat we minder bewegen en meer eten. Bovendien staan in de winter traditionele, meestal vrij ener- gierijke maaltijden op het menu, zoals stamppot met worst." Met een welgemikte worp belandt het pakje maandverband in het karretje van Marcel Spaas (34). "Libresse Invisible, de roze verpakking, want die is met vleugels. Kijk, zo staat het pre- cies op mijn boodschappenlijstje. Compleet met een tekeningetje van zo'n maandverband erbij. Mijn vriendin wil geen andere." "Ik heb van alles geprobeerd en dit maandverband is precies goed", vult Sandy Mollen (34), die iets later bin- nenkomt, aan. "'s Nachts gebruik ik Libresse Overnight en sinds kort ook de string-variant. Als ik eenmaal een pro duct goed vind, blijf ik het ook trouw. Wij wonen een groot deel van het jaar in Ghana. Daar heb ik een behoorlijke voorraad maandverband!" SIMONE HOEKS (18): "Zen, die is het lekkerst, al kan ik niet precies aangeven waarom. De geur Air vond ik het minst lekker. Ik houd ervan om elke dag wat anders op te doen en dat kan heel goed met zo'n bodyspray, want het is niet duur. Als je uitgaat, ruik je de hele avond lekker; zelfs in een rokerig cafe of als je flink aan het dansen bent."

Allerhande | 2000 | | pagina 168