Zij werkten mee aan deze Wsml 'Een kleurtje maakt uw haar zoveel spannender!' 'Het is een uitdaging om een mooi, helder en toegankelijk blad te maken' 'De klant krijgt altijd antwoord' LijfstijI verschijnt vier keer per jaar en is gratis verkrijgbaar in a 11 e Albert Heijn-winkels. Uitgever: Albert Heijn bv, Zaandam Bladmanager: Froukje de Jong Redactiecoordinator: Natasja Gielen Advertentiecodrdinator: Wim Groot Trafficcoordinator: Marja van t Veer Concept en redactionele realisatie: Media Partners, Amstelveen Hoofdredacteur: Reijer Blankenspoor Redactie: Marjoleine Tel (coordinatie) Greet de Haas, Monique Overbeeke, Marjolein Stroet, Muk Swart Artdirection vormgeving: DN30, Ingrid van Dijk Accountmanager: Danielle Geel Account-assistente: Angelique Kiburg Technische coordinator: Karl van der Vlies Drukwerkinkoop: Kobalt B.V. Media Services, Amstelveen Druk: Roto Smeets Etten, Etten-Leur Verkrijgbaarheid van producten: Niet alle producten die worden genoemd in LijfstijI, zijn verkrijgbaar in alle Albert Heijn-winkels. Om dui- delijk te maken waar ze verkrijgbaar zijn, staat er soms een omcirkeld cijfertje bij. Zo'n product is dan in elk geval verkrijgbaar in Albert Heijn- winkels met dat cijfer op de deur. Is het product dat u zoekt niet aan- wezig, dan kunt u zich wenden tot de supermarktmanager. Deze helpt u graag een oplossing te vinden. Natuurlijk kunt u met vragen en opmerkingen ook terecht bij de gratis Albert Heijn Servicelijn (0800-0305). 2000 Media Partners Niets uit deze uit- gave mag, in welke vorm en op welke wijze dan ook, worden overgenomen zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van de uitgever. Albert Heijn noch Media Partners kunnen aansprakelijk gesteld worden voor eventuele zet- of drukfouten Informatie en reacties uit- sluitend: AH Servicelijn, tel.: 0800 - 0305. Internet: www.ah.nl ISSN 1567-7265 LijfstijI I Haarstylist Bert Richter geeft tips over de nieuwste kleuraccenten: "Alles mag dit najaar op haargebied. Lang, kort, kleurig of naturel. Maar wat voor kapsel u ook kiest, een kleurtje maakt het altijd spannender. En daar hoeft u niet voor naar de kapper, want er zijn tegenwoordig veel goede producten op de markt waarmee u zelf uw haar kunt verven. Zowel voor subtiele kleuraccenten als voor meer gedurfde tinten. Op pagina 9 t/m 11 leest u stap voor stap hoe u dat zelf kunt doen." Renier Thoen is Category Manager bij Albert Heijn en onder andere verantwoordelijk voor de haar- en mondverzorgingsproducten: "De Albert Heijn shampoos zijn echt familie shampoos. Er is voor elk haartype wel een variant. Vorig jaar zijn ze in een nieuw jasje gestoken. Over het ontwerp is goed nagedacht. De fles is zo aangepast dat het zwaartepunt onderin de fles ligt. Daardoor kan hij bijna niet meer omvallen, ook niet als hij bijna leeg is. Wilt u weten hoe deze shampoos ontwikkeld en gepro- 'De Albert Heijn shampoos zijn duceerd worden, kijk dan op pagina 26 en 27." kwalitatief goed en vriendelijk geprijsd! Hannie Wiechers is informatrice bij de Albert Heijn Servicelijn: "De servicelijn is bedoeld om, naast de service in de winkel, de klant extra te kunnen bedienen. Wekelijks worden er zo'n drieduizend vragen aan ons gesteld. Van een vraag over een deodorant in LijfstijI tot een vraag over een Italiaans recept tot een vraag over de verkrijgbaarheid of samenstelling van een product. De klant krijgt altijd antwoord. Soms duurt het een paar dagen omdat wij de vraag bijvoorbeeld door moeten spelen naar onze dietiste. Maar we bellen altijd terug." De AH Servicelijn (0800-0305) is bereikbaar op maandag t/m woens- dag van 8.00 - 20.00 uur, op donderdag en vrijdag van 8.00 - 21.00 uur en op zaterdag van 8.00 - 18.00 uur. Ingrid van Dijk van bureau DN30 is artdirector van LijfstijI: "Met een team van fotografen en stylisten probe- ren we elke keer LijfstijI weer zo aantrekkelijk mogelijk te maken. Ik kijk als eerste naar de vorm, maar bij een blad vormgeven komt natuurlijk veel meer kijken. De kunst is om iets te maken dat zowel mooi als praktisch is. Met een goede afwisseling van pakkende tek- sten en mooie foto's. Over de ontwikkeling die LijfstijI de afgelopen nummers heeft doorge- maakt, zijn we erg tevreden en u hopelijk ook. Het blad groeit en zal dat vast blijven doen."

Allerhande | 2000 | | pagina 167