Mag ik even weten aarom dit sponsje drie keer zo duur is? NIEUW De Spontex Allround Schuurspons. Werkt sneller en hygienischer. i AS§f|j§§jt Kijk op www.superhulp.nl voor inschrijving als superhulp of als u op zoek bent naar hulp in de huishouding. De viscose schuurspons absorbeert water en houdt dit vast Tja, dat is even schrikken, ft. 3,99 voor twee gewone sponsjes. Maar daar zit hem nu net de kneep. De Spontex Allround is namelijk geen gewoon schuursponsje. Gewone schuursponsjes worden gemaakt van PU, een soort plastic. De Allround is van plantaardig sponsmateriaal, viscose, wat betekent dat hij water opneemt en vasthoudt, terwijl PU water alleen maar verplaatst. Daardoor maakt u met de Allround grotere opper- vlakken sneller en makkelijker schoon. Gewone schuursponsjes Dankzij Protect kr/jgen nare luchtjes geen kans en biijft de schuurspons longer hygidnisch schoon en fris. Revoluttonaire schuurlaag biijft zelfs na veelvuldig gebruik goed schuren. verliezen na een aantal keer gebruiken hun schuurkracht. Ook dat zal u minder snel gebeuren met de Spontex Allround. De revolutionaire schuurlaag van de Allround is zo gemaakt, dat hij zelfs na veelvuldig gebruik goed biijft schuren. Bovendien spoelt u hem gemakkelijk uit, zodat er geen etensresten in de schuurlaag achterblijven. Het unieke Protect-procede voorkomt de vorming van nare luchtjes in uw spons. En dat is allemaal wel zo hygienisch in de keuken. U ziet het: de Spontex Allround schuurspons biedt u meer! De Allround schuurspons zorgt ervoor dat u sneller en efficienter schoon maakt.

Allerhande | 2000 | | pagina 158