sttweejrianier mi te proeven. Jammer dat elke dag maar een lunch heeft. Johma... zo ontzettend lekker. Mozzarella di Bufaia Lamp ana JK.. 9 Mozzarella van Polenghi is vol van smaak en heerlijk romig. Een goed begin voor authen- tieke Italiaanse gerechten. Zoals deze twee. Pastasalade met Mozzarella 14 personen) Doe 2 ansjovisfilets, 200 gram tomaten en 250 gram Mozzarella Polenghi in stukjes gesneden in een schaal. Vermeng dit met blaadjes verse basilicum (2 takjes) en breng op smaak met olijfolie, zout en peper. Laat dit twee uur rusten zodat de smaken op elkaar in kunnen werken. kook 250 gram pasta (penne of elleboogjes) beetgaar. Spoel direct af tot de pasta afgekoeld is. Schep alles door elkaar en serveer direct. Cebakken aubergine met Mozzarella 4 personen Was 4 kleine aubergines, snijd ze in ronde plakjes en laat ze uitlekken. Bak een ge- snipperde ui in olijfolie met wat blaadjes verse basilicum. Voeg 400 gram ontvelde en in stukjes gesneden tomaten en zout toe. Laat de saus 50 min. zachtjes koken. Haal de plakjes aubergine door wat bloem en bak ze goudbruin in olijfolie. Snijd 250 gram Mozzarella Polenghi in plakjes. Vul een ovenschaal met afwisselend lagen aubergine- en Mozzarellaplakjes. Bedek met de tomatensaus en strooi er geraspte Par- mezaanse kaas over. Zet de schaal in een voorverwarmde oven van 180 °C tot de kaas is gesmolten. De nieuwe Lunch Salades van Johma maken elke lunch compleet, Lekker vers en rijk gevuld, heerlijk met een broodje of een sandwich. Verkrijgbaar in drie verrassende smaakcombinaties: Toscaanse Pasta-salade met tonijn, Noorse Aardappelsalade met zalm en Napolitaanse Pasta-Kip salade. Is het even geen lunchtijd? Geen punt. Ze smaken ook heerlijk als tussendoortje! 62 AllerHande 10-2000

Allerhande | 2000 | | pagina 62