Nieuwe producten en andere (w)etenswaardigheden Ontbijt met KABOUTER PLOP Pasta met pesto weinig tijd? Drinkontbijt! Vegetarisch culinair Drinkontbijt in de vorm van sap of een drinkyoghurt is een goed alternatief voor een uitgebreid ontbijt. Voortaan kunt u 00k kiezen voor Vers Ontbijt van AH Huis traiteur: makkelijk, voedzaam en gezond. Dit nieuwe product is uitsluitend bereid met verse ingredienten. Vers Ontbijt is er in twee varianten: sinaas- appel/banaan en sinaasappel/banaan/kiwi. Aan het verse sap zijn extra vezels toegevoegd. U vindt Vers Ontbijt bij de gekoelde sappen. Een fles kost f 3,99 (500 ml). pi proefnotities Heel smakelijk en bijzonder zijn deze twee vegetarische gerechtjes: een AH Feuillete met feta en mozzarella (een luchtig bladerdeeggerecht gevuld met Griekse en Italiaanse kaas) en een AH Gevulde halve paprika met gemarineerde eiwitstukjes, ananas, peper, champignons en pilavsaus. U vindt ze in het schap met overige vegetarische producten. Met kabouter Plop en zijn vriendjes wordt het ontbijt een vrolijk begin van de dag. Deze smeuTge hazelnootpas- ta komt rechtstreeks uit het kabouterbos. Op elke pot zit een exclusieve sticker van Plop of zijn vriendjes Kwebbel, Smul, Lui en Klus. Spaar ze a lie vijf! De prijs per pot is 3,49 (400 gram). Pesto is een heerlijke smaakmaker in pastagerechten, salades of bijvoorbeeld op een broodje met mozza rella en tomaat. In de koelvitrine vindt u van AH Huistraiteur twee nieuwe, verse varianten. Bieslookpesto, een verse Italiaanse pesto van bies- look, pijnboompitten, parmezaanse kaas, knoflook en basilicum. Een bakje van 100 gram kost/ 4,99. Walnootpesto is een verse pesto van walnoten, parmezaanse kaas, knoflook en basilicum. Prijs5,49 per 100 gram. AllerHande 10-200015

Allerhande | 2000 | | pagina 15