Nieuws u it de Al be rt 'Natuurlijk' wijn op tafel In de eerste week van oktober komt traditiegetrouw het herfstbokbier op de markt. Het is slechts tot en met de laatste week van het jaar verkrijgbaar. Het op klassieke wijze gebrouwen herfstbier, uit de edelste hop- en mout- soorten, is wat zoeter dan pils. Albert Heijn heeft de vol- gende merken in haar assortment: AH Herfstbock (f 6,45), Hertog Jan Bockbier 8,95), Bavaria Tarwebokbier (f 6,75), Grolsch Herfstbock (f 6,95), Gulpener bockbier (f 7,95), Amstel herfstbock (f 6,45), Brand dubbelbock 9,95), Heineken tarwebok (f 6,95), Leeuw bockbier (f 7,95) en Alfa Bokbier (f 7,95). Alle bieren zijn verpakt in een six-pack. PILOTAGE CHARDONNAY Om uw biologische diner compleet te maken, zijn er nu twee wijnen van AH Biologisch: Pinotage en Chardonnay. De druiven van deze wij nen worden op geheel natuurlijke wijze in Zuid-Afrika geteeld. De rode wijn is gemaakt van de pinotage- druif en wordt gekenmerkt door een voile smaak van rijp en donker fruit en is een tikje kruidig. Heerlijk bij kip- en kalfsvleesgerechten. De witte wijn is gemaakt van de chardonnay-druif en is prima als aperitiefwijn of bij vis- gerechten. Pinotage 9,99 en Chardonnay 8,99 (beide 0,75 d). Proost, op de 12 AllerHande 10-2000 Het najaar is van origine het wildseizoen. In deze AllerHande vindt u mooie wildmenu-recepten (vanaf bladzijde 129) en in de schappen bij Albert Heijn vindt u momenteel vleessoorten als konijn, konijnenbout, hazenrug, hazenachter- en voorbout en tamme eendenborst. Wild heeft een uitgesproken smaak. Het is heerlijk te combineren met smakelijke, kruidige groenten, sauzen en bijgerechten.

Allerhande | 2000 | | pagina 12