Opstekers voor haar I beauty Vindt uw kind het leuk om te experimenteren met haar? Met speelse haarhulpmiddeltjes en versteviging kunt u in een handomdraai een andere 'look' creeren! Haarschuifjes en -speldjes zijn uitge- groeid tot een rage. Ze zijn zowel voor kort als langer haar geschikt. Een paar van die speldjes zijn al genoeg om de voorpartij van het haar plat over het voorhoofd vast te zetten voor een modi- eus steil en strak effect. Ook lenen speld jes en schuifjes zich uitstekend om het haar strak achter de oren te houden of de zij- of middenscheiding aan een of weers- kanten te bevestigen. Voor meiden die van een sportieve look houden en het haar graag in staartjes of paardenstaart dragen, zijn ze onmisbaar om losse pluk- jes in toom te houden. Voor extra volume in los haar (klassiek of stoer), wordt vooraf mousse over het haar verdeeld en het haar met het hoofd voor- over gebogen gefohnd. Hierna kan haarspray over het haar verdeeld worden voor langdurige fixatie. Lang, luchtig opgestoken haar, is 'in'. Een look' die nonchalant oogt, is favoriet bij jongeren. Om dit te bereiken, worden haarspeldjes in onopvallende kleuren gebruikt en haarspray die zich als een onzichtbare sluier om het haar begeeft. Hiermee worden plukjes die uit paarden- staartjes 'piepen' en kleine, speelse staar tjes op hun plek gehouden. Styling Ook met een korte coupe kan eindeloos worden gevarieerd. Zo kan de pony strak naar voren worden gekamd en gestyled met wax voor fixatie en glans. Een flinlce dosis gel helpt diezelfde pony speels rechtop te zetten. En wie van nature steil en dun haar heeft, kan variatie zoeken in de scheiding: in een zig-zag beweging over het hoofd getrokken en met een sterk fixerende lak. Bewerlct met een glansspray is dit kapsel bovendien uitste kend geschikt voor een avondje stappen. Heeft uw dochter langer haar? Het is hip om het bovenste haar als een hoofddoek naar achteren vast te zetten (bijvoorbeeld met een ringkam) en losse, korte plukjes rond het voorhoofd los te laten vallen. Verkrijgbaar bij Albert Heijn Meer volume Nonchalant en speels Haarattributen (niet in alle winkeis) Haarklemmen Haarschuifjes Haarspeldjes Elastiekjes Klemspelden Wokkels Ringkammen Stylingproducten Lichte gels: Taft Style Care Forming Cream AH Natural fixation Sterk fixerende ge|s: Studio Line AH Styling Gel Mega Strong Wella New Wave Ultra Strong Haarsprays soepele fixatie: Nivea Haarspray Pantene Flexible L'Oreal FX Studioline flexible spray Haarsprays sterke fixatie: Proset Wella Forte AH Styling Spray Extra Strong Waxi L'Oreal Studio Line AH Wax Junior Mousse voor volume: Taft Style Fix AH Mousse Extra Strong Andrelon schuimversteviger Glans: Junior Power Styling Shine Spray Meer weten over nieuwe beautyproducten en trends? Kijk dan naar de beautyrubriek in het programma RTL Live, dat wordt uit- gezonden op woensdagmiddag tussen 17.00 en 18.00 uur op RTL 4. AllerHande 10-2000125 Tekst Petey de Quay fotografie Renee Frinking styling Silena Boersma

Allerhande | 2000 | | pagina 125