Ruig is de mode Bakbonen C - gez 5 Voor wiinJiefhehbers Huidvriendelijk wasmiddel Mini Risk tips voor thuis Ook bloemen en planten zijn aan mode onderheving. Voor het najaar zijn het paars, bruin, oranje en lila die de boventoon voeren. Ook planten met een ruige uitstraling zijn het helemaal. Dat betekent boeketten die refereren aan planten in het wild, met amaranthus, hypericum, sedum, achillea, distels en donkere bladsoorten. Bij Sir Albert's Garden zijn diverse boeketten verkrijgbaar.Tip: schik de bloemen eens per groep. De kleuren en vormen vallen dan extra op! In bakrecepten wordt wel eens gesproken van een blindbakvulling. Zo'n vulling is bedoeld om deeg mooi in vorm te krijgen. Er zijn speciale blinkbakvullingen verkrijg- baar, maar u kunt ook droge bonen gebruiken. Wanneer u de bonen apart bewaart, kunt u ze de volgende keer weer gebruiken. Een handige en goedkope oplossing! Een glanzende vacht bij hond of kat is een teken van goede gezondheid. Zo krijgt uw huisdier een glanzend vel: Kam of borstel kortharige dieren twee keer per week, langharige liefst dagelijks Begin er mee als ze nog jong zijn Gebruik een niet te scherpe kam en een borstel van natuurhaar Kam of bor stel met de haren mee, van kop tot staart Knip klitten eventueel los met een schaartje met ronde uiteinden Controleer of het dier vlooien heeft en bestrijd die zonodig Doe een dier alleen in bad als het echt nodig is Gebruik in bad uitsluitend een shampoo speciaal voor dieren. Deze servetten met prachtige afbeeldingen doen het goed op tafel of bij de borrei. Speciaal verkrijgbaar tijdens de wijnmarkt bij Albert Heijn, in vier dessins. Per verpakking van 20 stuks f 3,50. Fotografie Pictures Images, Stone illustratie Stefanie Kampman Bij een gevoelige huid kan een hoofdwasmiddel allergische reacties oproepen. Er is nu een middel verkrijgbaar dat reke- ning houdt met het teerste velletje: MiniRisk. MiniRisk is een wasmiddel dat speciaal is ontwikkeld om de leans op allergische reacties te minima- liseren. Het bevat geen kleur- stoffen of parfum. MiniRisk is er in drie varian- ten: universeel, color en gel en kost 16,99. AllerHande 10-2000 121

Allerhande | 2000 | | pagina 121