HOY. IEDEREEN IS ONS VERGETEN HOY Kent u ons nog? Hoy vleeswaren? Kom, u weet het vast nog wel. De jaren zeventig... een dagje toeren met de Simca. 's Avonds op het bruine bankstel de Willem Ruis Show kijken met het bord op schoot: boerenkool met rookworst. Van Hoy. Nee? Het zegt u niets? In die tijd waren we toch echt een bekend merk. Daarna zijn we inderdaad een beetje uit het zicht verdwenen. Als relatief kleine fabrikant konden we nu eenmaal moeilijk tegen de grote internationale concurrenten opboksen. Toen zijn we undercover gegaan. We gingen gewoon door met het op ambach- telijke wijze maken van topkwalifeit vleeswaren. Voor onder andere traiteurs en ambachtelijke slagers. Dus als u ooit op een receptie of in een restaurant een onvergetelijk p I a k je metworst of cervelaat at, was dat waarschijnlijk van ons. Maar ja, wist u veel. En onbekend maakt onbemind. Nu is het woord beminnen misschien wat minder van toepassing als het gaat om een Edelsalami. Maar genieten toch zeker wel. We hebben namelijk officieel onderzoek laten doen. En bijna a11e proefpersonen vonden onze worst verreweg het lekkerst. Echt waar. Ook de inkopers van Albert Heijn waren onder de indruk Daarom hebben ze besloten drie van onze producten in hun assortiment op te nemen. Dat zijn de Hoy Party Salami, Hoy Party Cervelaat en Hoy Polonaise, een 40 cm. lange streng met kleine cervelaatworstjes. We hebben wel een stuk droogruimte bij moeten bouwen om te kunnen voldoen aan deze grote order. Dus laten we hopen dat het ook een groot succes wordt. Anders hebben we toch een probleem. Maar zover komt het natuurlijk niet. Bij uw volgende bezoek aan Albert Heijn loopt u langs het rek met droge worstjes. U herkent ineens het Hoy-logo op onze verpakking. En U gaat het gewoon een keer proberen Dan vergeet u ons nooit meer Hoy is een merk van Cebeco Meot Products Nederland B.V.

Allerhande | 2000 | | pagina 10