Hop vinrit u hpf om koffiesoort te kunnen op de koffie bij albert heijn 'Ik wist niet dat ze in deze winkel steeds andere kof fie schenken, maar het is eigenlijk wel een goed idee. Zo proef je weer eens wat anders. Hoewel ze het niet te gek moeten maken. Koffie met bitter- koekjessmaak of koffie met de smaak van cap puccino, dat vind ik geen echte koffie meer.' Richard Hilhorst (35): 'Thins drink ik altijd dezelfde, altijd snelfiltermahng. Daarom vind ik het wel leuk om hier bij Albert Heijn steeds een ander soort koffie te kunnen proberen. Deze week is het cafeinevrij. Maar als ik dat mee naar huis zou nemen, zou ik echt moeten afkicken. Ik drink namelijlc vijf koppen koffie per dag, dan ben je geloof ik wel verslaafd. Zonder koffie lcom ik de dag niet door.' 'Mijn vrouw is bezig met de boodschappen, dus ga ik eens even lekker een kopje koffie drinken. Is het cafeinevrij? 0, dat drinkt mijn vrouw oolc vaak. Anders slaapt ze slecht. Ik heb daar geen last van. Ik drink altijd koffie met melk en veel suiker, want ik ben een zoetekauw. Hoewel niet zo erg als mijn broer, want die doet nog twee keer meer suiker in zijn koffie. Typisch Surinaams he, wij houden van zoet.' 'Ik ben een echte koffiefreak' 'Een heel goed idee, hoewel ik zelf nogal gehecht ben aan mijn vertrouwde merk. Ik ben namelijlc een echte koffiefreak. Ik proef altijd onmiddellijk het verschil tussen de ene of de andere koffie. Slap, sterk, donker, geurig, je hebt zoveel soor- ten. Of koffie cafeinevrij is proef ik oolc altijd meteen. Zelf houd ik van een lek ker sterk baldcie.' 'Ik koop altijd koffie in oplos- zalcjes. Terwijl ik thuis wel een espressoapparaat heb staan. Erg he? Yuppenkoffie noemt Youp van't Hek dat. Wel zo'n mooi apparaat hebben staan en toch neplcoffie drinken.' I v.. VIII VrfH L L4 I I L v/ I AllerHande bezoekt de koffiecorner van de Albert Heijn-winkel Winkelhof in Leiderdorp Mariette Kort (29): Edgar Tjoe Ny (73): Jantine Dorrepaal (33): Kwee Lan Kam (38): AllerHande 9-2000 97

Allerhande | 2000 | | pagina 97