Nog even genieten van de nazomer i i - De zomer is bijna voorbij, de dagen worden korter en de herfst staat voor de deur. Maar met de jam van Hero kun je blijven genieten van de zomer op je boterham. Heerlijk frisse fruitsmaken voor elk moment van de dag! fS^BFo Kleintjes jam voor een bijzonder ontbijt Verwen jezelf met de smaak van puur fruit Extra genieten van heerlijk broodbeleg u K Vii Speciaal voor de dagen dat je er nog even lekker op uit trekt, is de jam van Hero nu ook in handige kleine potjes verkrijgbaar. Met deze Kleintjes jam geniet je tijdens een picknick in het bos van een fruitig belegde boterham. Natuurlijk staan ze ook heel smakelijk op een mooi aan- geklede ontbijttafel. Kleintjes jam vind je in de smaken abrikoos, aardbeien en kers in een leuk presenteerdoosje. Voor die lange weekendochtenden zet je met Hero Le Fmit (spreek uit le Frwie) een bijzondere traktatie op tafel. Le Fruit is een heerlijk fris fruitbeleg en dat merk je meteen als je het op je boterham smeert. Overheerlijk fruit om van te genieten op speciale momenten. Le Fruit is verkrijgbaar in de smaken aardbeien, perzik en bosbessen en zit een fruitig potje. Wil je elke dag genieten van extra lekkerejam op je boterham? Met Hero Extra verwen je iedereen aan tafel met de lekkere frisse smaak van fruit. Of je nu houdt van frisse aardbei of een andere fruitvariant, Hero Extra is verkrijg baar in een aantal overheerlijke smaken en zit boordevol fris fruit. Zo geniet je elke dag van een extra lekkere boterham.

Allerhande | 2000 | | pagina 32