Een kleintje Yakult daar valt veel over te vertellen! Begin je dag goed met een kleintje Yakult Een gezonde spijsvertering. Een frisse uitstraling. Een goede conditie. 8ij gezondheid denken we vaak aan verstandig eten, voldoende bewegen en voldoende ontspanning. Maar ook de aandacht voor onze darmflora is van belang voor onze algehele gezondheid! Een heldere geest. De darmflora bestaat uit alle bacterien in de darmen, zowel de goede als de slechte. De juiste balans tussen goede en slechte bacterien zorgt voor een optimale spijsvertering. Die balans wordt in ons moderne jachtige leven voortdurend bedreigd. Het is dan ook van belang dat er zich voldoende goede bacterien in onze darmen bevinden. De melkzuur- bacterie is een voorbeeld van zo'n goede bacterie. Een flesje Yakult bevat zo'n 6,5 miljard melkzuurbacte- rien, de Lactobacillus casei Shirota. De Lactobacillus casei Shirota is beter bestand tegen maag-en galsappen en kan daardoor actief de darmen bereiken. Zo kan het drinken van een kleintje Yakult een bijdrage leveren aan de balans in de darmflora. Yakult werd al in 1935 ontwikkeid door de Japanse wetenschapper dr. Shirota. Tegenwoordig drinken al meer dan 23 miljoen mensen wereldwijd elke dag hun kleintje Yakult! Wilt u meer informatie over het product of bedrijf Yakult? Dan kunt u bellen met een van onze dietisten van het Yakult Consumenten Informatie Centrum: 0800-0332. Er is niks tegen een snack op z'n tijd.Wel moet daar voldoende ge zonde voeding tegenover staan. Fruit, verse groente, bruin brood. Ach, eigenlijk weet u het natuurlijk allemaal best. Niet teveel tussendoortjes en als het maar even kan een beetje rust na de maaltijd. Plus water, minstens drie grote glazen per dag. Uw huid, uw gelaatsuitdrukking, uw oogopslag. Eigenlijk vertellen ze meteen hoe het met uw gezondheid er voor staat. Voldoende buitenlucht, ontspanning en lichaamsbeweging zijn hiervoor essentieel. En uiter- aard liefst niet roken en niet te veel alcohol drinken. Een lichaam waar u nooit prestaties van verlangt wordt lui en protesteert als u dan toch een inspanning vraagt. Doet u niks aan sport, maak dan in elk geval dagelijks een wandelingetje en pak de fiets voor alle kleine boodschappen. U levert de beste geestelijke presta ties, als uw lichaam in vorm is. Omge- keerd geldt het- zelfde. Als uw geest zich prettig voelt, vaart uw lichaam daar ook wel bij. Daarom is bewust ontspannen zo goed. Neem de tijd voor een mooi uit- zicht. Staar eens lekker een paar uurtjes in een knapperend haard- vuur. Of beleef met uw ogen dicht die vakantie nog eens opnieuw.

Allerhande | 2000 | | pagina 16