Soms wil je liever vers. En soms 'n voorraadje. Maar wat dacht u van allebei tegelijk? Zuurkool Goulashschotel Jachtschotel Chili con Carne Tijden veranderen. Smaken veranderen. En eetgewoontes veranderen mee. Wat is er nou lekkerder dan een bakje verwennerij van een traiteur, een bakje dat thuis zo de magnetron in kan.Zulke maaltijden maken we nu bij Struik. Meteen na de bereiding worden ze nog even in de verpakking verhit. Zo blijven ze buiten de koeling wel een jaar goed. Terwijl er niets verloren gaat van de uitstekende smaak Kortom, het gemak van een voorraadje en de smaak van vers. Want waarom zou je niet gewoon alles willen.'t Is Struik. ElZASSER met rookworst en stukjes spek HONGAARSE met mals rundvlees, aardappeltjes en verse groenten met mals rundvlees, aardappeltjes en verse groenten met mals rundergehakt, kidneybonen en verse groenten Compleet Struik Hongaarsc Goulashschotel. Met stukjes rundvlees, aardappeltjes en groenten in een mild gekruide goulashsaus met rode wijn en tomaat. Struik Elzasser Zuurkool. Met kruidige zuurkool, aardappelen, rookworst en stukjes mager spek. Zacht en romig dankzij een scheutje cr&me fraiche. Struik Vlaamse Hachee. Lekker lang gestoofd rundvlees met aardappeltjes en groenten. Een ouderwetse kruidensmaak van kruidnagel en nootmuskaat. Struik Tortellini. Een authentieke Italiaanse pastaschotel van tortellini met vleesvulling, mager gerookt spek en champignons. Struik Jachtschotel. Een rijke jachtschotel met mals rundvlees, aardappeltjes, rode en groene paprika en champignons. Struik Chili con Came. Een zacht gekruide chilischotel met o.a. rundergehakt, kidneybonen en verse groenten.

Allerhande | 2000 | | pagina 106