Keuze uit vlees-, vis- en vegetarische maaltijden ven receptkaarten van Albert Heijn. Hierop staat een hoofdgerecht afge- beeld, compleet met recept, informatie over de bereidingstijd en de voedings- waarde en een wijnsuggestie indien dat van toepassing is. Bovendien staat er overzichtelijk op aangegeven wat u alle- maal nodig hebt. Dus met de kaart in de hand bent u er zeker van dat u geen ingredienten vergeet. U kunt kiezen uit twaalf verschillende recepten, die elke twee weken worden vervangen door nieuwe, verrassende maaltijdsuggesties. Aan de kleur in de rechterbovenhoek kunt u zien om wat voor soort gerecht het gaat: met vlees, vis of vegetarisch. De gerechten zijn bin- nen dertig minuten te bereiden. Ze zijn vaak net even iets eenvoudiger en sneller te bereiden dan de recepten in de AllerHande. Echt recepten voor de door- deweekse dagen waarvoor u niet veel in huis hoeft te halen. Zo werkt het Helaas is de receptkaart die hier zat vastgeplakt verdwenen. Maar geen nood: in uw Albert Heijn-winkel vindt u vanaf 21 augustus genoeg andere receptkaarten. receptkaarten Op de kaarten met een blauwe rechterbovenhoek staat een recept met vis, een rode hoek betekent dat het om een vleesgerecht gaat en vegetari sche recepten zijn te herken- nen aan een groene hoek. Bij het recept staat het hoofdgerecht afgebeeld, met aanvullende informatie over de bereidingstijd, de voedings- waarden en een wijnsuggestie (indien van toepassing). Er staat overzichtelijk aange geven wat u allemaal nodig hebt, zodat u de kaart meteen als boodschappenlijstje kunt gebruiken. Tekst Annelies Roon fotografie Jeroen Dietz styling Sandra Kissels Elke 2 weken nieuwe receptkaarten. AllerHande 8-2000 43

Allerhande | 2000 | | pagina 43