en nog eens glas! Gratis naar het Glascentrum Leerdam met Sun Glasblazen Vakantie tip Mooi glas moet mooi blijven. (Advertentie) Glas, glas, glas Glas is zo onzichtbaar dat het in onze directe omgeving nauwelijks opvalt. Overal om ons heen is glas. Als u TV zit te kijken, kijkt u naar glas. Als u uw bril opzet kijkt u door glas. Als u een biertje drinkt, drinkt u uit glas. U heeft geen licht zonder glas. U kunt geen auto rijden zonder glas. Een wereld zonder glas is ondenkbaar. Tegenwoordig wordt het glas door computergestyurde machi nes gemaakt. Toch zijn de glasblazers niet TTelemaal verdw'e- nen. Nog steeds wordt er in Nederland op ambachtelijke manier kristal ver- vaardigd. In het Gtascentrum in Leerdam kpnt u van dichtbij meema- ken hoe dit oeroude ambacht in zijn werk gaat. Ervaren meesters en jonge ambitieuze glasblazers oefenen hier in teamverband hun vak uit. Dagelijks Toeit hier het vuur in de gloeiende ovens, een spektakel op zich. Glasblazers bollen hun wangen om uit vloeibaar glas een prachtig voorwerp te toveren. En u kunt dit live meemaken! U ziet hoe in een half uur uit een gloeiende vormloze klomp vloeibaar glas een koele, gestolde schoonheid ontstaat. Tijdens de herfstvakantie is een bezoek aan het Gtas centrum in Leerdam meer dan de moeite waard. Zelf glasblazen bij' leder uur wordt aan twee kinderen de gelegenheid geboden om zelf te blazen. Daarnaast heeft hoofd- sponsor Sun een ontwerp- wedstrijd uitgeschreven. De winnaar wordt in de herfst vakantie gekozen en het winnende ontwerp zal ook werkelijk geblazen worden. Geopend van 1 juli tot en met 29 oktober. Dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur. Zondag 12.00-17.00 uur. Tel: 0345-614960 BON VOOR 2 GRATIS TOEGANGSKAARTEN Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Stuur deze bon voor 1 oktober 2000 in een voldoende gefrankeerde envelop naar: Sun Glascentrum-actie Postbus 40004 6203 AE Maastricht Plak hier uw streepjescode Plak hier uw streepjescode Hoofdsponsor Sun biedt u nu de mogelijkheid het Glascentrum gratis te bezoeken. Hiervoor zijn maar liefst 10.000 kaarten beschikbaar. Vul de bon volledig in en stuur deze samen met twee streepjescodes van Sun Alles in 1 (40 stuks) en/of Sun Tabletten (75 stuks) in een voldoende gefrankeerde envelop naar Sun. U ontvangt dan 2 toegangskaarten.* Glaswerk verdient het om met zorg behandeld te worden. Met Sun haalt u uw glaswerk keer op keer stralend uit de vaatwasmachine. IngcbouMto 4 zolang de voorraad strekt

Allerhande | 2000 | | pagina 107