i uw tafel aan elkaar zijn. U kunt de borden dus onder- ling naar hartenlust combineren. De unieke spaaractie start 29 mei 2000 met dinerborden, diepe borden, compoteschaal- tjes, ontbijtborden, kop en schotels, bekers, een theepot, een suikerpot en een melkkan- netje. In de loop van dit jaar kunt u door- sparen voor een soepkop en schotel, een saladeschaal, een kom op voet, een sauskom, een zuurschaaltje, een set eierdopjes en een beker op voet. De spaaractie eindigt in Sep tember 2001. Breekt u na die tijd een bord of kopje? Of wilt u het servies nog wat verder uitbreiden? Geen probleem, want het servies is na het einde van de spaaractie nog twee jaar verkrijgbaar. Hedendaags gebruiksgemak Het Windsorservies van Wedgwood is ontwor- pen om dagelijks te gebruiken en van te genieten, elke dag van het jaar. Dit heldere en fijne servies is bijzonder sterk en duur- zaam. Eeuwenoud vakmanschap en kundig- heid voor hedendaags gebruik. Het is bestand tegen de vaatwasmachine en geschikt voor de magnetron. Hoe kunt u sparen? Sparen voor dit schitterende Wedgwood- servies is heel eenvoudig. U kunt uw Air Miles of Bonuspunten verzilveren voor een enorme korting. Zo kost een dinerbord nor- maal 19,95, maar tegen inlevering van 40 Bonuspunten of 30 Air Miles betaalt u slechts 9,95! Stijl en topkwaliteit zijn nog nooit zo bereikbaar geweest! MEER INFORMATIE Bij deze AllerHande is een brochure bij- gesloten met meer informatie over deze unieke spaaractie, zoals de prijzen van de serviesdelen en de verschillende kortings- mogelijkheden. U vindt de brochure ook bij een Albert Heijn-winkel bij u in de buurt. wr DCWOOD servies AllerHande 6-2000 75 U kunt uw Bonuspunten nog t/m 31 december 2000 inleveren.

Allerhande | 2000 | | pagina 75