het hart van Nu bij Albert Heijn sparen voor exclusief Wedgwoodservies Genieten is een avond tafelen met uw beste vrienden of een gezellige zondagse brunch met het hele gezin. Naast leuk gezelschap wordt de sfeer aan tafel voor een groot deel bepaald door de aankleding. Met een mooi gedekte tafel wordt samen eten weer het hoogtepunt van de dag. Een bijeenkomst die alle zintuigen prikkelt. Het servies is het hart van de gedekte tafel. Denk je aan kwaliteit en stijl, dan denk je meteen aan een naam met wereldfaam: Wedgwood. Exclusief voor Albert Heijn ontwierpen de designers van Wedgwood het servies Windsor; een oogstrelend servies dat u nu heel voordelig kunt sparen. Wedgwood: kwaliteit en klasse Sinds Josiah Wedgwood het bedrijf in 1759 in Staffordshire, Engeland, begon, wordt de naam Wedgwood geassocieerd met het aller- fijnste kwaliteitsservies ter wereld. Voor velen is Wedgwood 'a way of life'; een duidelijke keuze voor kwaliteit en klasse die goede smaak en stijl belichaamt. Josiah Wedgwood stelde een team van geta- lenteerde artiesten en designers samen om de allerbeste kwaliteit te kunnen garanderen. Dat was het begin van een bijzondere traditie die tot op de dag van vandaag in ere wordt gehouden. Door de eeuwen heen hebben veel getalenteerde schilders, beeldhouwers en ontwerpers een belangrijke bijdrage geleverd aan de magie van Wedgwood. En die magie kunt u in huis halen, want vanaf nu kunt u bijzonder voordelig bij Albert Heijn echt Wedgwoodservies aan- schaffen door uw gespaarde Bonuspunten* en Air Miles te verzilveren. Ambachtelijk AARDEWERK Hoewel technologie wordt ingezet op plaat- sen waar dit het productieproces ten goede komt, wordt bij de vervaardiging van Wedgwood-aardewerk nog steeds gebruik gemaakt van traditionele, ambachtelijke handvaardigheden. Daarom heeft elk Wedgwoodproduct zijn geheel eigen unieke karakter. Elk stuk is een persoonlijkheid op zich, waarin u onmiddellijk de hand van de meester herkent. Windsor: uniek en eigentijds Windsor is een modern ontwerp in relief- design. Modern maar niet trendgevoelig, zodat u er heel lang van kunt (blijven) genie ten. De diepe, diner- en ontbijtborden zijn bovendien verkrijgbaar in twee uitvoerin- gen, met een gladde rand of een relief, die geheel complementair 74 AllerHande 6-2000

Allerhande | 2000 | | pagina 74